Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves vagyok es van egy...

14 éves vagyok es van egy barátom (semmi "olyan" nem tortent koztunk) teljesen normális anyukámékkal is nagyon jóban van olyan mint a legjobb barátom. és szoktunk puszilkodni csokot adni egymasnak ez korai nagyon?

Figyelt kérdés
és lesz nàlunk a sulinkban sulibuli( megy zene van inni ennivalo de azert orkodnek a tanarok) es nem egy suliba jarunk es rossz dolog lenne őt elhozni erre a sulibulira? nem csinalnank termezetesen semmit a tanar elott..ès utolsó kérdésnek hogy minden barátnőmnel a szulei siman rabolintanak hogy van baratjuk akkor az en anyukam miert olyan fura velem mikor a baratomrol van szo? mint pl most mikor mondtam neki hogy elhivnam a sulibuliba ezt a fiut
2014. szept. 25. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerűen gyerek vagy még ehhez! Játssz a barátnőkkel inkább.
2014. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Vannak iskolák, ahova eleve be se lehet vinni más iskola diákjait, kérdezd meg a tanárodat, nálatok lehet-e.

Anyukád pedig azért fura, mert félt téged. Még csak 14 éves vagy, attól fél, hogy megteszel dolgokat, amikkel még bőven ráérnél, vagy hogy a barátod esetleg belekényszerít valamibe. Nem tapasztaltál még szinte semmit az életből, a kapcsolatokról sem sokat tudsz, gondolok itt párkapcsolatra és baráti kapcsolatokra. Csak meg szeretne óvni, nem akarja, hogy túl hamar felnőj.

2014. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
el lehet hivni mas diakokat is de termeszetesen szuloi engedellyel ami szerintem is rendben van csak azt nem tudom hogy jo e ez igy ez az egesz olyan jo vele tenyleg olyan mint a legjobb barátnőm oraikig tudunk beszelgetni egy filmrol vagy akarmi masrol nem eroszakos mind a ketten jol tanulunk csak az a rossz amikor pl megyunk mekibe es furan neznek az emberek bocsanat a kifejezesert mintha k*rv*s lennek aki razza magat egy fiu mellett :( normalisan vagyok feloltozve nem razom magam de megus furan neznek rank :( taknyosok vagyunk tudom de nemtudok mit csinalni o a legjobb baratom
2014. szept. 25. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen volt nekem is barátom, csókolóztunk is :)


nincs ezzel, veled semmi baj!

2014. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal sincs baj, hogy 14 évesen van barátod, és azzal se, hogy a szüleid emiatt "furán viselkednek".

Közhelyesen hangzik, de ha neked lesz 14 éves lányod, akkor majd megérted.

2014. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj, sőt aranyos ahogy elmeséled, ne foglalkozz másokkal és nyugtasd meg anyukádat, hogy mindig vigyázol magadra:-)
2014. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
figyelek a sulis eredmenyeimre nagyon utolso altalanos iskolas ev es joforman ettol fugg a jovom a legjobb formamat hozom a legjobb iskolakat celoztam meg sebeszi palyat szeretnek befutni es megszeretnem varositani es mellette tudok a csaladra es parkacsolatra es neha neha beszoritani egy edzest is
2014. szept. 25. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1.kicsit le vagy maradva,ma már a bölcsisnek is van kis barátnője-barátja.Amugy meg 14évesen már mi is ugye milyen szerelmesek voltunk.Elolvadtunk a gyönyörűségtől ha össze ért a kis ujjunk:)Ezek még olyan gyerekek.Na van aki nem,de itt a kis csaj írásából ítélve ő még nagyon kezdő.Ne legyen már megfosztva a kis kamasz szerelemtől azt mindenki átéli csak nem mindegy hogyan.
2014. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Csók simán bele fér ..sőt tapizás is!!egy darabig a kézis meg tesszi:))
2014. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és az is normális ha a papámék azt mondják hogy korai? elég multszázadban ragadtak
2014. szept. 25. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!