Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 25 évesen hogyan értessem meg...

25 évesen hogyan értessem meg anyámmal, hogy ne akarja ellenőrizni minden lépésemet?

Figyelt kérdés
Állandóan azt lesi, mikor voltam elérhető Messengeren, miért nem veszem fel a telefont. Meg se merem mondani, mikor aludtam a páromnál, már unom, hogy folyton hazudoznom kell, mert számonkér minden hülyeségért.

2019. ápr. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Törődj bele az aggódós anyukák ilyenek.

Keresd töbször nyugtasd meg minden ok nagy fiú vagy saját @ al rendelkezel ne aggódjon ha jobban törődsz vele elfog múlni.

Nekem bejött

2019. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudozz, ne gyárts magyarázatokat, csak a "felnőtt vagyok" mondattal reagálj számonkérésekre, időnként hívd fel és nyugtasd meg.
2019. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár, lehetnél kicsit felnőttebb így 25 évesen. Mi az hogy "folyton hazudoznod kell"? Kamaszok csinálnak ilyet. Ha nem akarsz elmondani valamit nem kell, megmondod kerek perec hogy saját életed van és nem akarsz mindent megosztani.
2019. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom függ tőle anyagilag, azért nem akarja annyira magára haragítani azért...
2019. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!