Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem érzi úgy...

Szerintetek nem érzi úgy anya, hogy cserben hagytam?

Figyelt kérdés
Nemrég összeköltöztem a párommal, aki édesanyámmal időszakosan nagyon is jóban van, de most anyu részéről fennáll egy kis ellenszenv. Mindegy miért. Majd elmúlik megint 😀. Amennyit csak tudok haza járok, itthon alszom, gyalog is 5 percre vagyunk. 24 éves leszek, szerintem itt volt az ideje a költözésnek, főleg, hogy szeretnék hamarosan külföldi munkát vállalni. Elsősorban olyan anyák tanácsát várom, akik éltek már át hasonlót. Egyébként én szeretek a párommal élni, bár még furcsa a helyzet, mert szerettem anyuékkal élni. Köszönöm.
2019. ápr. 8. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Most akkor elköltöztél, vsgy anyádéknál alszol? Mert akkor az nem költözés, es igazad van elmúlik... A párod részéről biztosan, mikor szakít veled, mert képtelen vagy elengedni anyuci szokját. Rossz a szülőnek, így van, de ez az élet rendje. Mielőtt felnőttesdid játszol, nőjj is fel.
2019. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Életem egyik legboldogabb napja volt, mikor 27 évesen a kisebbik fiam is elköltözött és ketten maradtunk a férjemmel.

Így is gyakran jönnek, átvizsgálják a hűtőt, megeszik a másnapi ebédünket, összekoszolnak 3 poharat és 3 tányért -fejenként- de legalább nem minden nap teszik.

Jó végre egy kis nyugalom.

Felnevelt, az a dolgod, hogy éld a saját életed, mért érezné?

2019. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert sajnos az én szüleim elváltak és ő jelenleg a húgommal él, aki a tervek szerint szintén hamarosan elmegy továbbtanulni.
2019. ápr. 8. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
13 éves voltam, a húgom 9, amikor elveszítettünk apukánkat egy baleset során. Anyám soha nem ment többet férjhez, párkapcsolata sem volt. Én azóta 30 éves vagyok, már férjnél és 20 éves korom óta külön élek, 4 éve külföldön. Húgomnak szintén évek óta párja van, igaz, véglegesen még nem költözött el, de kb. heti 4 napot egyedül van anya évek óta. És képzeld, imadom, nagyon sokat beszélünk, sosem volt rossz a kapcsolatunk. Csak van, aki felfogja, hofy mi azbelet rendje es értelme, van aki nem. Úgyhogy a kifogasaid itt értelmét vesztették, én máris rád verek pár kört. Komolyan ennyire kis anyámasszonykatonája vagy?
2019. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen költöztem össze a párommal. Anyukám kiment apukám után Németországba. (Azelőtt apu 6-8 hetente járt haza, 14 voltam mikor kiment oda dolgozni)

Jelenleg.. Évente 3-4 alkalommal találkozunk. (Karácsony-újév (ez kb. 2 hét, amikor mi megyünk ki hozzájuk) húsvét ők jönnek, és pl. nyaralás, munkában leállás.. ilyenkor vagy mi megyünk vagy ők jönnek)

Anyukámnak az elején kicsit fájt, hogy ilyen gyorsan felnőttem, elkezdtem a saját életem, de beletörődött, és támogat. Szerettem velük élni, de a saját kis háztartásomat jobban imádom. Ez nem cserbenhagyás, ez az életrendje.

22N

2019. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Amennyit csak tudok haza járok, itthon alszom," - majd ha tenyleg kulonkoltoztel, ujra felmerülhet ez a kerdes. Egyelore viszont te meg otthon laksz.
2019. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
9:45-ös ugyan mivel vertél rá pár kört? Azzal hogy fiatalon elvesztetted apukád? Vagy azzal hogy van egy húgod? Vagy azzal hogy te 6 évvel idősebb vagy a kérdezőnél? Vagy mert ő csak most költözik külön? "Rád vertem pár kört" ilyen szöveggel vered a melled 30 éves létedre egy lánynak aki még nincs 24, nem is ismered, kicsit se árulkodik arról hogy kisebbségi komplexusod van, gondolom a rutin meg az évek okozták. Nem tudom mivel vertél rá pár kört a kérdezőre, de hogy sem az eszeddel, sem a jóindulatoddal az biztos! :)
2019. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Mi mondjuk meg, hogy mit érez a te anyád?
2019. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom.. de az en anyukam pl nem ilyen velemennyel van rolunk ha netan haza megyunk mint a kettes valaszolo a gyerekeirol... Oktoberben lesz ketveve,hogy kulon koltoztem. Mindennap talalkozunk anyuekkal,par utcanyira lakunk.
2019. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es, azt Te honnan tudod? :D


Én pl. ugyanígy vagyok a vendégekkel.

Tudom, hogy ez nem ugyanaz, de egy picit mégis. Szeretem, amikor jönnek, szeretem, amikor ott vannak, de azt is szeretem, amikor elmennek.

Mellette megjegyzem, hogy a barátom 3 hónapig az összeköltözés után napi 2-3x járt haza az anyjához, meg otthon aludt heti 1x 2x, aztán szépen hazavittem a cuccait, hogy tessék legyél otthon sokat, aludj otthon minden éjjel, akkor lett belőle ex.

2019. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!