Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló cipőben? Anya nem kedveli a páromat!

Figyelt kérdés

Jó napot kívánok/ Sziasztok. Az a helyzet röviden és tömören, hogy a párom valóban Meg osztó személyiség. Bár az egész családom szereti, kivéve anyukám. Mikor a megismerkedésünk elején bemutattam neki, akkor nagyon nagyon kedvelte, szerinte a legjobb választás volt, stb... Igen ám, csak hogy a barátom nekiállt velem filléreskedni, amit anyaként nem nézett jó szemmel. Ez azóta teljesen Meg szűnt, együtt élünk, de hát aki egyszer farkast kiállt...:/ bár anyu ebben a témában már hisz nekem. A másik gond, hogy a páromnak ha őszinte szeretnék lenni, akkor valóban van egy stílusa, ami sok embernek túlzás. De azért a párom, mert nekem ezzel az emberrel az eddigi legjobb a kapcsolatom... Megértem édesanyámat részben. Viszont! Rengeteg jó tulajdonsága van, ilyen például az, hogy kissé zárkózott öcsémmel képes volt órákon át beszélgetni és végre megtudtuk mi bántja..

Vagy az, hogy bármikor erős férfi kézre volt szükség ő egyből ott volt a családban... Vagy például nagyban támogatta a mostani tanulmányaimat (egyelőre nem anyagilag, hanem lelkileg, hogy tanuljak igenis, mert az visz előbbre). Ezek mind olyan dolgok, amiket szerintem szintén nem szabadna elfelejteni. Apám imádja különben a páromat. Anyut is részben meg tudom érteni.de egyébként ő is úgy van vele, hogy időszakosan van hogy imádja és ha tesz valami rosszat a párom utálja :D nekem ez azért extra rossz most, mert már együtt is élünk ahogy említettem és anyu szerint nem kell szeretnie a páromat, csak engem... Persze, ez is igaz, de akkor sem a legjobb érzés ez így. 😀


2019. ápr. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Anyukádnak se lehet túl jó érzés,hogy a saját házába el kell viselnie olyat akit nem kedvel.

A külön költözés elég sok dolgot megold :)

2019. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külön élünk...
2019. ápr. 4. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sok "meg tudom érteni anyu álláspontját" kicsit olyan nekem, hogy ezeket te is eléggé utálod a párodban, de lenyeled, mert egyelőre több a jó. Majd nem lesz. És akkor az intézi el majd a dolgot, hogy "van egy stílusa".
2019. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!