Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha anyukámat Csítának...

Ervinbaba kérdése:

Gáz ha anyukámat Csítának becézem? (Anita a neve)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha neki tetszik, nekem miért lenne vele bajom? Ismerek olyat aki az Anyuját Ancinak hívja, ismerek olyat is, aki Édesanyának, és ismerek olyat is, aki a keresztnevén szólítja.
2019. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit fura, szerintem mindenkinek a Tarzan jutna eszébe.

Mondjuk neki magáról az Anita névről mindig a 101 kiskutyás "Anííííta Drááága" jut eszembe.

2019. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, Kölyök!
2019. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonlít nekem ez a szó a


cheater-re, ami csaló:D Meg pl Csita volt Tarzan barátja a majom:) Meg pl hajaz nekem még a csitításra, hogy csituljon már el, maradjon már csöndben:) Szóval szerintem ne hívd így:D

2019. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Most miért kell ilyen bunkónak lenni? Neki kifejezetten tetszik.Néha Csitosznak is szoktam becézni meg Ancsonak és semmi problémája nincs vele.
2020. szept. 24. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!