Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok emiatt kicsit...

Jogosan vagyok emiatt kicsit mérges a szüleimre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen rossz irányba terelték az életem. Nem volt bennük semmi rossz szándék, egyszerűen teljesen máshogy képzelték el az életemet, mint amilyennek én szerettem volna elképzelni gyerekként, és amilyennek én szeretném elképzelni most felnőttként is. Totális vakvágány az életem.
2019. ápr. 24. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Bővebben?
2019. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

NEM, ugyanis senki nem tudhatja elöre, hogy egy gyereknek mi lesz késöbb a célja vagy milyen életre vágyik.

Ha - ahogy a kérdésed alapján feltételzem - már felnött vagy legalább is nagykorú vagy, akkor mostantól a te kezedben van, hogy mit akarsz az életeddel kezdeni, ne a szülökkel meg a nevelésükkel akarj takarózni!

2019. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az utolsóval. Csak ugye könnyebb a szülőket hibáztatni, mint felállni az internet elől és a jó irányba terelni a saját életedet!
2019. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
#3-mas a legtobb magyar szulo alkalmatlan a gyereknevelesre szoval nem kell az alszent duma xd
2019. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ezt nem vitatom. De nem hiszem, hogy felnőtt korban is kifogás lehet ez a tény. Felnőttként mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Vagy te úgy gondolod, hogy ha anyád nem tolt alád pl. lakást, akkor neked már soha nem is lesz? Vagy ha anyád azt mondta, hogy legyél autószerelő, ami lettél is, de te mégis inkább csillagvizsgáló lennél 25 évesen, akkor anyád dolga elintézni ezt?
2019. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid rossz irányba terelték az életedet. De te ezt látod, felnőttként változtatni is tudsz, ha akarsz. Tehát ha felnőttkén totális vakvágány az életed, akkor kizárólag magadat hibáztathatod!
2019. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Én is csalódott vagyok, amiért nem járattak balettra, vagy gimnasztikára.

De 5 évesen honnan tudtam volna, hogy ez tetszik nekem? Meg ők is miből tudták volna?

De te most már tudod, szóval változtass.

2019. ápr. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó érthető, de gyerekként bizony a szüleid mondják meg, hogy mi van. Nem kérdezik meg az általános iskolát. A középsulit sokan nem tudják, vagy nem érdekli őket, ezért azt is a szülő dönti el. Én azért mentem infós suliba, mert “sokat ülök a gép előtt”. Persze, belementem, mert gőzöm sem volt, mi van egy infós suliban. Mondanom sem kell, abból nem érettségiztem...

Persze utána elvégeztem egy képzést, amit már én választottam.

Gyerekként nagyon sokan nem tudják, mit akarnak később. Sokan azt sem tudják, hogy egyszer felnőnek, mert olyan távoli...

Középsuli- talán felénél esetleg elkezdenek gondolkodni, de ott is még csak 16 évesek...

2020. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bolhából elefántot csinálsz kérdező.... Csak köszönd meg.

Kívánom hogy ennél nagyobb problémád ne legyen az életbe, hogy anyud vett egy légkondit.

Nevetséges.

2021. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hupsz utolsó vagyok. Nem ide
2021. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!