Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu állandóan krákog. Nagyon...

Anyu állandóan krákog. Nagyon zavaró. Ha beszélek vele megharagszik?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 13:21
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

"Anyu állandóan krákog." Dohányzik? A dohányosoknál gyakori.

"Nagyon zavaró." Az.

"Ha beszélek vele megharagszik?" Lehetséges. A gégeráknak is egyik tünete, érdemes rákérdezni miért van ez nála. Lehet, csak rossz szokás.

2019. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem megfontolandó tanácsot írt az 1-es válaszoló.


Valóban gégerák lehet a háttérben...

2019. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Jó, hogy nem temetitek el rögtön az anyját. Lehet egy sima reflux is, de rögtön rákot diagnosztizálni ... nekem volt egy főnököm, aki meg állandóan szipogott, mint később kiderült, pszichés okokból.


Beszélj vele, kérdezd meg miért krákog.


Lehet, hogy ő észre sem veszi, mert egy rossz beidegződés.

2019. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
muszály már mindig a szülőket szítni itt gykn!?!? hova fajulunk már úram isten
2019. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Rossz szokas, amit kb 100% hogy eszre se vesz. A lányom pl köhécsel, van aki szipog, más a hajat tekergeti, megint más a lábát rázza.

A világon semmire nem mész a beszélgetéssel.

2019. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A kérdésre, nevezetesen, hogy "miként fog reagálni", nem tudhat senki válaszolni, mert nem ismerjük őt. Beszélj vele higgadtan, hogy észrevetted: mostanában baj van, mert sokat krákog, keresse fel az orvost.
2019. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is mindig krákogok. (Nem dohányzom). A gyerekemet idegesíti, szokta mondani. És igen, rosszul esik, mert nem tehetek róla. Allergiás vagyok, és nagyon sokszor ingerem van a köhögésre, krákogásra. Az orvosi vizsgálatokon túl vagyok. Sajnálom, de ez egy olyan dolog, amit nem lehet visszatartani nem akaratlagos dolog. Ha megpróbálom visszafojtani, konkrétan annyira összegyűlik a váladék a torkomban, hogy úgy érzem megfulladok. Nekem is nagyon rossz! Anyukád pont így lehet vele, úgyhogy szerintem inkább légy megértő és ne cs.szegesd. Ha viszont dohányzik, akkor aláírom, hogy le kellene szoknia.
2019. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legtobb dologrol lehet ertelmesen beszelni, es a beszelgetes sok problemara megoldast hozhat,vagy legalabb elindithat valamit. Ha megkerdezed, hogy "ne haragudj, mostanaban eszrevettem, hogy sokat krakogsz, tudod esetleg, hogy miert van?", el nem tudom kepzelni hogy cseszegetesnek vagy bantasnak venne. Fontos, hogy ne tamadj ra, ne idegesen kerdezd, kivancsi vagy, hiszen te sem tudod, mi lehet az oka.


Hiddgadtan, kedvesen, nyitottan, mindenrol lehet beszelni, hiszen te is a legjobbat akarod neki.

2019. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!