Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éltétek meg, ha nem...

Hogyan éltétek meg, ha nem olyan nemű gyermeketek született, amilyet szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Amilyen beteg világban élünk, lassan már ott fogunk kikötni, hogy:

Gratulálok, gyönyörű babája született! Majd később eldönti, hogy fiú akar lenni vagy lány! ^^


Na ettől forog a gyomrom. Az a fontos, hogy egészséges legyen. Ha pedig fiú helyett lány születik, hát Istenem..még lehet fiú is később. Normális esetben a szülők ugyanúgy szeretik a gyereket, ha fiú- ha lány.

2019. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Amikor először megláttam a gyerekemet, azonnal tudtam, hogy pont ŐT akartam! Voltak elképzeléseim, vágyaim a nemével, haj- és szemszínével kapcsolatban szülés előtt, de azonnal köddé vált minden.

A gyerekem pontosan az ellenkezője volt annak, mint amit megálmodtam, de egyáltalán nem voltam csalódott!

2019. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en szultem,volt a korteremben egy asszony,aki a harmadik gyereket szulte.Volt mar egy fia es egy lanya.A hulye ferje azt mondta, ha a mostani gyerek lany lesz, haza se vigye.(lany lett)Nyilvan hazavittek a babat,de teny, hogy a ferj egyszer sem jott be meglatogatni a feleseget.Sokszor eszembe jut(ilyen kerdesek kapcsan)hogy vajon hogy alalkulhatott a kislany elete?
2019. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a férj "tehet" arról, hogy milyen nemű lesz a kicsi. Könnyű az asszonyt hibáztatni, nagyon bunkó az ilyen férj!
2019. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Leöltem a feleségeimet és megalapítottam az anglikán egyházat.


-VIII. Henrik

2019. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
7 éve minden vágyam, hogy állapotos legyek. Legyen benned egy kis empátia a meddő párok iránt, és hamarabb feldolgozod majd ezt a "tragédiát"! Tudom, nem ez a kérdés, de az ilyen kijelentések nagyon szíven ütnek.
2019. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
A 15.# mintha nem a kérdésre válaszolt volna!
2019. ápr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

#18 Köszönjük az észrevételt kolléga.

Jár a keksz...


Csak úgy megjegyzem, hogy a Te válaszod sem a kérdésre! :)


Stop 77%-os válaszadó! (Ma 07:52)

2019. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%
Csak úgy megjegyzem, hogy a Te válaszod sem válasz a kérdésre! :)* Elírtam.
2019. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
A kérdés már ott rossz, hogy egyes "szülők" előre eldöntik milyen nemű gyereket szeretnének. Az ilyen gondolkodású ember nem való szülőnek. Olyan lesz a gyerek amilyen! És ha lányt szeretnének és fiú lesz? Otthagyjatok a kórházban?? Jézusom. Sose gondolkoztam ezen milyen gyereket szeretnék. Egy NORMÁLIS szülő csak azon izgul hogy egészséges legyen! Ez a legfontosabb. A kérdés meg önmagában felháborító és uszító, így jelentem. Csak provokáláara megy. Normális szülő ilyenen nem gondolkozik. Csak a nem normálisak akik szülőnek sem valók. Mert csak azt akarják hogy a gyerek olyan legyen amilyet őt akarnak. Olyan nemű, majd később azzal foglalkozzon amit ők akarnak, majd oda menjen tovabbtanulni ahova ok akarják. Az ilyen irányítás mániás emberek nem valók szülőnek. És itt kezdődik az irányítás mániás felfogtad hogy azz is előre eldöntik milyen nemű legyen a gyereke. Úristen.
2019. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!