Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu élettársa után nem anyu...

Anyu élettársa után nem anyu dolga lenne takarítani, ha már maga után képtelen?

Figyelt kérdés
Anyu élettársa velünk él és nagyon-nagyon rendetlen, ami nem csak széthagyott dolgokban nyilvánul meg, hanem koszban is. Ácsként dolgozik, minden este tiszta porosan jön haza, a pincében leveti a munkásruháját, utána feljön, megy fürdeni, de nem csak a vizet nem törli fel maga után, hanem telehagyja porral, kosszal, hajjal, szőrrel, mindennel az egész fürdőt. Utána általában én megyek fürdeni, így nekem kell eltakarítani. Anyu csak a konyhában tesz utána rendet. Nekem ebből annyira elegem van, annyira undorító és szerintem nem az én dolgom! De hiába beszélek anyunak, egyik fülén be, másikon ki! Amúgy takarítok itthon, nem csak a szobámat, az egész házat, az udvar karbantartásában is segítek, én sétáltatom a kutyákat, főzök is, bevásárlok, szóval nem vagyok lusta, mellette persze tanulok, diákmunkázok, de ezen annyira ki tudok akadni... Nem anyu dolga lenne?

2019. máj. 1. 23:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Most is 15 perc volt, míg kidomestosoztam utána mindent és tudtam fürdeni.
2019. máj. 1. 23:39
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen, Szerintem inkább neki kellene takarítani.

1-1x nyilván belefér, hogy te takarits, de nap mint nap nem.


De igazából a pasiva kellene beszélni, mert ez nem normális...

Nincs semmi bajom azzal, aki fizikai munkát végez, minden elismerésem, de attól még mert o koszosan megy haza, ha már ennyire osszekoszol mindent, kitakaríthatna vagy ha nem akar, akkor vigyázzon jobban a tisztaságra...

2019. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
15 perc, aha...
2019. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Miért kell hozzá domestos? Csak slagold le. És amúgy nagyon könnyű, mi lenne, ha előbb fürödnél mint ő? Vagy anyud után, ő biztos kimossa akkor ha fürdeni készül.

A másik meg milyen mocsok? Tán anyád rabszolga lett attól hogy el kell mosogatnia vagy mi? Szerintem csak simán indokot keresel hogy rühelld a nevelőapád.

2019. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Rendkívül egyszerű a megoldás: ne te menj utána fürdeni. Mivel mindig rendezed az utána lévő állapotot lehet, hogy anyukád nem is tud róla, mit hagy maga után. Engedd néhányszor ráfutni.
2019. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Szerinted" - a véleményed nem valóság, nem rühellem, kifejezetten kedvelem amúgy, csak a trehányságot nem.


Egyébként pedig nem hozza le a sima víz és én úgy végztek a dolgaimmal, hogy 90%-ban én következek utána, anyu később szokott menni (éjjel 2-3 körül), én akkor már alszom.

2019. máj. 2. 00:00
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem hozza le a szőrt a víz? :D Hű, pedig én is a ritka szőrös öcsém után szoktam fürdeni. :D
2019. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem a szőrt, hanem azt a szürkés-feketés port, ami rá van ragadva, nem tudom, mi az, nem vagyok otthon építőipari anyagokban. Emiatt a por miatt van pl. a dolgozós ruháinak is külön mosógépe (de az anyu ötlete volt;)).
2019. máj. 2. 00:13
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Hát de csinàld a dolgaid később... el nem hiszem, ha éjfélkor van időd ilyeneket kiírni, miért nem tudsz előbb fürdeni... ez annyira gyenge kifogás, amit magad gyártottál, hogy már az én pofám ég tőle...

El nem tudom képzelni, mi az a halaszthatatlan dolog, amibe 2(!!!) perc zuhanyzás nem fér bele... (hajmosással együtt 10 perc)... 🤣🤣

2019. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, valaki itt nagyon megkeseredett. XD Reggeli off solved. XD Amúgy igényesebb ember néha kimossa Domestossal a kádat, de lehet te sosem mosod ki magad után sem, nemhogy más után. Tiszta egérlyuk lehet az ócska kis putrid. XD
2019. máj. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!