Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira elegem van apuból,...

Annyira elegem van apuból, adnàtok valami tanàcsot?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy 3 hónapja kölcsönkért tõlem 60.000 Ft-ot. Mindíg mondta, hogy majd következõ hónapban visszafogja adni... Következõ hónapban megint azt mondta...eljutottunk oda, hogy holnap oda adja.

Erre ma írt, hogy nem tud pénzt adni nekem, mert elcseszte az összes pénzét (tegnap kapott fizetést).

Nagyon ideges vagyok, mert egy tanfolyamom 3. részletét kellene kifizetnem és nàla van a pénzem... Mit tennétek a helyemben? Nagyon elvagyok kenõdve :( 20/L


2019. máj. 5. 00:34
1 2
 1/12 RealLifeIsSoGood válasza:
70%
Ismerős a téma. Nyilván nem ismerem az édes apád, de szerintem ezt vedd egy olyasféle tanuló pénznek. :/
2019. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahj hàt igen :( Azért vagyok elkenõdve, mert elszerencsejàtékozta az egész fizetését :(
2019. máj. 5. 00:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt már nem kapod vissza sajnos. Legyen ez lecke számodra.
2019. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hàt én is így gondolom 2-es :(

Csak az a szomorú az egészben, hogy nappali tagozatos diàk vagyok, tudja, hogy kell a pénz erre a tanfolyamra nekem és ezt csinàlta... Akkoràt csalódtam benne :(

2019. máj. 5. 00:47
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as, bocsi!
2019. máj. 5. 00:49
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Minek adtal neki, ha tudod, hogy szerencsejatekozik? Ez amugy betegseg..Sajnos azt a penzt felesleges keregetni tole! Ezentul ne lobogtasd a penzed, nincs es kesz!
2019. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de miért adtál neki ha játékfüggő...?
2019. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 grafno ***** válasza:

Arra a pénzre keresztet vethetsz. Ez pont aktuális akkor neked.

[link]

2019. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Kölcsön nem adunk senkinek. Soha. Örökbe adunk kölcsön olyan szó nem létezik
2019. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így jártál kérdező. Ezért nem adok soha rokonnak kölcsön.
2019. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!