Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszanak a szüleim,...

Jogosan haragszanak a szüleim, amiért nem hívom meg őket magunkhoz külföldre?

Figyelt kérdés
Néhány éve külföldön élünk a férjemmel. Se az ő családja, se az enyém nem jött ki még hozzánk. Az én szüleim sérelmezik, hogy még nem voltak nálunk. Mi szívesen meghívnánk őket pár hétre, de a repjegyet nem tudnák állni. Ha annyira jól állnánk anyagilag, akkor ez nem jelentene gondot, de sajnos nem engedhetjük magunknak.
2019. máj. 6. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Hol laktok ? Hogy nem fér bele 2 repülöjegy
2019. máj. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem, hogy ha szeretnének meglátogatni, és ti si szívesen látjátok őket, akkor miért kellene nektek venni a repülőjegyet? Miért elvárás? Itthon a vonatjegyét, buszjegyét is megveteti azzal, akit meglátogatni készül?

Ha menőkéje van, akkor egyeztessen veletek időpontot, aztán vegyen magának egy repülőjegyet, ezer lehetőség van, sőt, ha annyira pénzfüggő, akkor előbb nézze ki a jegyet, szóljon, hogy jó-e az időpont, és utána vegye meg.

Akkor lenne oka haragudni, ha nem akarnátok őket fogadni.

2019. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó szerintem, hogy "nem fér bele", de nyilván nekik is megvan a saját életük, van mire költeni/félretenni. Ha mi lennénk a párommal ilyen helyzetben, akkor inkább segítenének nekünk, és nem elvárnák, hogy még mi fizessük az útjukat, és nyaraltassuk őket.


Miért nem állják ők a repjegyet?

2019. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy Angliában laktok, vagy Új-Zélandon mondjuk.
2019. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!