Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim nagyon haragszanak rám? 16. /f

Figyelt kérdés

Úgy volt a tegnapi nap hogy én érek haza a legkorábban mire jönnek hozzánk a vendégek és akkor azt mondták csináljak egy pár szelet rántott húst. Ezzel csak az a probléma hogy sajnos nagyon kevés prézlit raktam rá voltak olyan részek amiket szinte üresen hagytam még az elején kifelejtettem a sót és mire hazaértek és meglátták hogy mit csináltam azt mondták ,hogy te ezt komolyan gondoltad? Ezt ,hogy fogjuk tálalni? Ezt dobhatjuk ki a francba tudod te ez mennyi pénz?

Aztán az lett a vége hogy mire jöttek a rokonok rendeltek egy pár darab pizzát. De ma reggel is csúnyán néztek rám emiatt.

És félek egy kicsit attól ha ma hazamegyek mi lesz otthon. :(


2019. febr. 11. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Amugy most ez komoly ez a kerdes?

Hogy lehet keves prezlit ratenni ? Nem lattad hogy ures vagy mi? Ha be van forgatva mindenbe normalisan akkor nem keves, es utolag is lehet sozni akar ha annyira izetlen.

Szerintem azert haragudtak mert fontos lett volna nekik hogy valamivel megkinaljak a vendegeket de ez a kerdes es ez a szitu alapbol olyan hulyen hangzik es total ertelmetlen. En tuti nem haragudnek a gyerekemre, plane nem hoznam fel hogy mennyibe kerult.

2019. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem forgattam hanem kézzel szórtam.
2019. febr. 11. 11:39
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Előfordul szerintem még olyannal is aki régóta főz. Majd legközelebb máshogy csinálod.
2019. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz rántott húst készíteni, akkor minek bízták rád??? Vagy miért nem szóltál te előre, hogy nem tudod megcsinálni?
2019. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
A férjem szombaton ugyanígy járt, újra kellett prézlibe forgatnom. Én is döbbentem néztem hogy hogy sikerült ilyen "jól" paníroznia :D. És ő nem 16, de hát pasi.
2019. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam ellenkezni hogy nem szívesen csinálom meg de azt mondták ,hogy jajjj most mit butáskodsz? Ezen nincs mit elrontani.
2019. febr. 11. 11:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. Ők voltak a hülyék, hogy veled akarták megcsináltatni. Most legalább rájöttek, hogy nem biztos, hogy minden feladatot rád kell passzolniuk :)
2019. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért kell kidobni?

Oké, nem szép, a vendégeknek én se tálalnám, de mint sült hús, teljesen ehető továbbra is. Ha kidobják, akkor ők a nem normálisak szerintem.

2019. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak nem lett ehetetlen, amit csináltál. Nagy kaland 40 évesen is elbénázok néha dolgokat főzés közben, nem tragédia. Egyébként vendégeknek nem neked kellene főzni, max előkészíteni.
2019. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
nézz te is csunyan.. nalam is volt hasonlo es nekem bevált
2019. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!