Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Június óta ígérgetik a szüleim, hogy elviszik szervízbe a gépemet.

A javítás új videókártya 150 ezer körül lenne ebből 90et én fizetnék.

Ami még fontos semmit nem kaptam június óta szülinap névnap meg ruha cipő tényleg semmi. Erre vágyok régóta, dolgozni nem engednek el. A pénzt rokonoktól kaptam.

Most meg azt mondogatják karácsonyra vesznek ps4et de ne költsek a gépre. Mindig ezt csinálják mikor megjavítatnám, majd ekkor majd akkor. Most van időpont is holnap vinnénk el. De apa azt mondta most nagy kiadás lenne ez neki mert fekete pénteken vettek egy tévét és mosogatógépet. Ha lemondom akkor legközelebb áprilisban lehetne elvinni azt mondta mert akar venni akarnak szoba bútort meg vmit. Előre jelezte karácsonyra sem tudnak venni semmit sem. Nem tudom mit csinálnak.


2018. nov. 27. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Valamiért nem akarják h gépet használj,gondolom h mással kapcsolatba lépj stb. Csesz ki velük internet kávézóbol irj akinek szeretnél... Nem kapsz cipot ruhát semmit dolgozni menj,tojd le őket,ha dolgozhatsz jogilag 14 tol lehet már azt hiszem,18 felett meg a szülő le van tojva főleg az ilyen..
2018. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Milyen videokartya volt benne? Vegyel egy ugyanolyat, nem hiszem hogy 150 ezer lenne, titeket le akarnak huzni a boltban.
2018. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gtx 980 ti van benne most 1070 et szeretnék.
2018. nov. 28. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel 1060-at? Nem sokkal jobb tőle a GTX980.


[link]


Videó a kártyákkal kapcsolatban, melyik játéknál hány fps:


https://www.youtube.com/watch?v=laxOXlDSlfs


Legtöbbnél majdnem ugyan az az arány, és 93 körül meg is tudod venni.

2018. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Ps4 et vesznek karira. Majd picit kėsőbb, semmit se tudnak venni. Nagy különbsėg.

Am húzza suliba. Örülj h van mit enned, nem fagysz meg az utcán.

2018. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát öcsém, akkor bele kell törődni abba, hogy nincs gép. De így lenne időd megismerkedned a magyar nyelvtan szabályaival legalább. És az, hogy június óta nem kaptál ajándékot.... Te gondolom mindig mindenkire gondoltál.... Á, hagyjuk.
2018. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Tipikus magyar család: semmi pénzük semmire, de bevásároltak blekkfrájdéjon. Biztos nagy szükség volt tévére meg mosogatógépre.

Most akkor nem tudnak venni semmit karácsonyra vagy ps4et kapsz karácsonyra? Döntsd már el, zagyva az egész.

2018. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szántóvető ***** válasza:
3%
van pénzed,tűnj el két hétre.vagy segít vagy nem,de egy próbát megér.persze eltűnés alatt nem a legközelebbi rokont/szomszédot értem.
2018. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Irigylem a problémáidat. Nem tudom hány éves lehetsz (18nál nem több szerintem). Én ennyi idősen megdolgoztam a saját dolgaimért. Olyan nincs, hogy nem engednek el dolgozni. És nagyon rossz lehet annak, akinek venni akarnak ps4-et de még egy új videokari is kinéz neki.
2018. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Most kell megtanulnod hogy vannak fontosabb kiadások is mint egy számítógép... Ha akarnak venni PS4-et inkább örülj annak, sokkal jobb mint egy PC mert arra állítják rá a játékokat, és minden olyan játék hibátlanul fog működni amit PS4-re adnak ki.

Nem is értem mi a problémád ezzel.

Meg menj el dolgozni, nem értem mi az hogy nem engednek el, örülniük kéne hogy a gyerekük már maga akarja előteremteni a dolgait.

2018. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!