Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kéne anyám után takaríta...

Miért kéne anyám után takarítanom a házat?

Figyelt kérdés

Anyámmal sosem volt túl jó kapcsolatom, ez az oka annak hogy kb 10 éves korom óta magamra főzök, én mosom a ruháim.

Ez azóta is így van (17 vagyok)

Amit én használok azt utána mindig úgy hagyom ott ahogy előtte volt. Ha főzök, vagy eszek, elmosogatok , ha használom a wc-t letisztítom, ha fürdök utána kimosom a kádat.

De anyám után nem vagyok hajlandó takarítani.

Mindig széthagy mindent, és velem ordibál hogy miért van rendetlenség. A konyhában a maradékait nem képes eltenni, a saját szobája is tiszta rumli. Mindig mondja, hogy nem segítek neki semmit, de mit kéne tennem? Mosnom az ő ruháit is? Mondtam neki, hogy felnőtt ember, saját magát eltarthatná , de erre csak elkezdi mondani, hogy hálátlan kis k**va vagyok stb..

Mellesleg 1 éve suli mellett dolgozom is, hogy minél hamarabb elszabadulhassak innen.

Anyám ezzel ellenben nem dolgozik, a szülelitől kapott pénzen és a gyerektartáson él (a nagymamámék elég jómódúak) .

Elegem van már abból, hogy egyfolytában ordibál, és fogalmam sincs, hogy tudnám vele megértetni, hogy nekem az ő rumliját nem kötelességem elpakolni(mellesleg tanulás és munka mellett sem időm, sem energiám nem lenne rá)



2019. máj. 11. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
Jah, amúgy én 17 évesen jöttem el otthonról, terhesen. És még így is sikerült az érettségi, és baromi jól megy már.
2019. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!