Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy gyermek halálát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy.

Csak meg lehet tanulni együtt élni vele.

2019. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy szerintem. Sajnalom ha veled tortent es tudom ez nem biztato de en soha nem tudnam tultenni magam ha a kisfiammal tortenne valami,egy kisfiam van eddig de o a vilagom. Biztosan nekem sem lenne jovom,tultenni magam turira nem tudnam ez hatalmas lelki fajdalom
2019. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Leírnád,hogy mi történt,így jobban tudnék neked segíteni!

Részvétem!

2019. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A lányom gyomorrákban hunyt el 16 évesen
2019. máj. 12. 00:20
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Részvétem így ismeretlenül is!

Minden családtag elvesztése szörnyű. Én apukámat vesztettem el szintén gyomorrákban már sok-sok éve. A mai napig ugyanúgy fáj az elvesztése. Sajnos pszichiáterhez kellett fordulni az ezután következő pánikrohamok miatt, és azóta is gyógyszereket szedek. Sokan úgy gondolják, hogy egy gyermek elvesztése fájóbb, pláne egy anyának. De ezek nem mérhetők össze, mert attól is függ milyen erős vagy lelkileg, mennyire volt erős a kötelék,mennyire szerettétek egymást, és kik, és hogyan tudnak támogatni lelkileg ebben a szörnyű tragédiában.

2019. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Fogadd őszinte részvétem :(
2019. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem, és KITARTÁST! Nagyon-nagyon nehéz,és fájdalmas helyzet,együtt érzek veled. Az én anyukám is most hunyt el,3.hónapja, de ő már 84.éves volt, mégis nagyon hiányzik nekem. Idővel picit jobb lesz, de most nagy lelkierőre van szűkséged,jó lenne ha valaki támogatna lelkileg, férj,család, gyász feldolgozása hosszú folyamat. Jó lenne pszichiátert is felkeresni. Ez a fájó veszteség mostanában történt? Annyira sajnálom..:((
2019. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fogadd részvétem :(
2019. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyedülálló apa vagyok

Kiskorától fogva egyedül neveltem

Olyan értelmetlen minden nélküle

2019. máj. 12. 11:50
 10/15 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2019. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!