Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy gyermek halálát?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 22:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok
2019. máj. 12. 11:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Menj el egy pszichológushoz,és beszélj vele,mert egyedül ezt nem tudod feldolgozni.


Fogadd őszinte részvétem!

2019. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj terápiára járni.Nekem nem halt meg gyerekem,a mamám vetélt el sokszor,így nálam se kizárt,hogy többször elvetélek majd,de talán még ha kisebb és fiatalabb az ember akkor még úgy fel tudja fogni nagy nehezen hogy "lesz másik" mert általában hasonló lesz a tulajdonsága,mint a halott gyerekének,de így még nehezebb.Én talán ilyen helyzetben abba temetkeznék bele,amit a legjobban szeretek csinálni,ugyanúgy emberek közé mennék.

Részvétem!

2019. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom...oszinte reszvetem.Sajnos egeszen soha nem fogod tudni feldolgozni,de idovel megtanulsz egyutt elni vele.Menj el pszihologushoz( nem nem azert irom mert hulye lennel) es beszeld ki magadbol minden banatod,sirj,uvolts de meselj el neki mindent.Segiteni fog hidd el!
2019. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Így van utolsó nagyon jól leírtad,pont ezt javaslom én is segít hidd el!
2019. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!