Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos az édesanyám sértődés?

Jogos az édesanyám sértődés?

Figyelt kérdés

Egymás mellett lakunk, nekem már van külön családom, jelenleg a kislányommal vagyok itthon gyeden.

Szóval szezonális munkája van, 5-6kmre

Csütörtökön és pénteken én vittem ki, reggel 5körül keltem mindkét napon, kislányomat is keltettem 6 körül.

Tegnap itthon volt a párom aki egyébként jelenleg hetente van csak itthon de tegnap reggel ő vitte.

Ma pedig sajnos elaludtunk és sajnos az anyámnak kerékpárral kellett kimenni, és megtenni azt a 2 szer fél órás utat.

Mindig mondja hogy nem kell ki tud ő biciklizni, de most hogy elaludtunk haza jött, át mentem és láthatóan megvan sértődve.

Érdekelne hogy szerintetek jogosan van ki borulva?


Leírom az én véleményem is, hogy én jószándékból teszem korán felkelünk csúszik minden a kislányom is nyűgös ezáltal mert keltve van. Érte is megyünk természetesen. Most hogy így egyszer kimaradt nem értem miért kell haragudni.


2019. máj. 12. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Azért haragszik, mert nem erre számított. Tudom, hogy egy véletlen továbbalvást nem lehet előre bejelenteni, de várt titeket.
2019. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt beszéltétek meg, hogy te viszed dolgozni rendszeresen, akkor igen, jogos a sértődése.
2019. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Jogos. Az addig oké, hogy ő is ki tudna biciklizni és ezt mondja is, de ha nem erre készült akkor az eléggé elronthatta a kedvét. Mondjuk nem hiszem, hogy ez a "harag" sokáig fog tartani, holnap menj át hozzá aztán szerintem minden oké lesz. Csak lehetőleg ne azzal kezdj, hogy "hátdenincsisokodharagudni".
2019. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem jogos, hogy emiatt meg van sértődve. Nem direkt basztatok ki vele. Gindolom bocsánatot is kértetek.

Legalábbis én nem akadnék ki ezen ennyire.

2019. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem jogos. Drámázik, meg mártírkodik. 5 km még gyalog is kevés, nem ám bicajjal. Ha dolgozni megy, akkor nem megerőltető neki egyik sem, csak ugye sokkal kényelmesebb, ha kocsikáztatja a valagát.
2019. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%

A megsértődés jogos, a haragtartás nem. Felnőtt ember vagy, ha megígérsz valamit, azt tartsd is be. Ha nem bírsz felkelni ötkor, feküdj le korábban, ha nyűgös a gyerek 6-kor, fektesd le előbb. Nem egy agysebészet.


Lehet szerinted "csak" fél óra biciklizés, de kocsival az kb. 10 perc lehet és akkor alapból másképp készülne az ember, plusz esetleg váltóruha, tisztálkodószer, hogy ne megizzadva menjen dolgozni.Hajnalban azért még marha hideg van, jobban is fel kell egy biciklizéshez öltözni, ha nem akar megfázni. Kicsit lehetnél empatikusabb, nem kéne ennyire félvállról venni. Kérj bocsánatot, aztán meg lapozzatok.

2019. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezért megsértõdik,akkor az elég baj.Azzal mindig számolnia kell,hogy kisgyeremeked van és elõfordulhat, hogy nem tudsz jelen lenni,hogy furikáztassad.
2019. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%

14:25


Miért lenne kb;30 perc az 5-6 km.-es ut?

Megteszi szerintem max.10-15perc alatt és még az egészségének is jót tesz.

2019. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Értő olvasás kedves utolsó.


"Ma pedig sajnos elaludtunk és sajnos az anyámnak kerékpárral kellett kimenni, és megtenni azt a 2 szer fél órás utat."

2019. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Értő olvasás, kedves #9 - 5-6 km-es út.

Sokallom rá a fél órát bicajjal.

2019. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!