Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor anyámmal beszélek...

Amikor anyámmal beszélek mindig próbálok kifejezéstelen, közömbös lenni, nem mutatni érzelmeket, nem megnyílni előtte.30 éves vagyok. Mi az oka ennek szerintetek?

Figyelt kérdés
Vannak ötleteim csak kíváncsi vagyok, hogy ez alapján ki mire gondol. Köszönöm!!

#szülő #anxa
2019. máj. 13. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy szerintem tudod.
2019. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az semmi!"-mondja a nárcisz anyuka és elkezd magáról mesélni, abszolút nem érdekli mi van benned, veled. Es ezt rohadtul szar idmétlődően megélni.

Lesz ez rosszabb is, ne aggódj.

Aztán majd elzárkózol tőle. Addig kikapják az epédet, panikbeteg leszel, satubbi. De mindez elmúlik majd, amikor végleg megszakítod vele a kapcsolatot. Sajnálom. Kívanom a legjobbakat. (50/N)

2021. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!