Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám kikészít, úgy érzem...

Az anyám kikészít, úgy érzem öngyilkos leszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok a fiatalságom elment, anyám nem engedte meg hogy igyak most egy felest, de csak azért akartam inni, hogy felszabaduljak, azzal tud engem csesztetni persze, hogy nem élek ennyi idősen nemi életet erről is ő tehet, meg ő már unokákat akár, meg azt akarja hogy nősüljek, erre mikor azt mondom neki hogy sosem lesz gyerekem úgy csinál mintha nem érdekelné, pedig tudom hogy ez aggasztja, azt is mondja hogy ő nem szól már bele az életembe, de folyamatosan ezt teszi, elegem van belőle

2019. máj. 17. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

24 évesen miért laksz anyáddal?Tanulsz még?Dolgozol?

Ha dolgozol, simán elmehetsz albérletbe, és nem cseszeget tovább, nagyon ritkán találkozz vele, éld a saját életed.

Ha még tanulsz,keress diákmunkát, és így is elköltözhetsz.

Az én lányom 5 évet így végzett el egyetemen, albérletbe lakott, mellette dolgozott.Egy forintot se kért tőlünk, el se fogadta,büszke volt magára hogy tanul és el tudja tartani magát.

2019. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"24 éves vagyok a fiatalságom elment"

Bocs, de ezen olyan jót röhögtem. Hát tényleg, kész vénember vagy 24 évesen :D


"anyám nem engedte meg hogy igyak most egy felest" - 24 évesen nem anyád dönti el, hogy mit iszol, ha van rá pénzed.


"azzal tud engem csesztetni persze, hogy nem élek ennyi idősen nemi életet erről is ő tehet"

Anyádnak semmi köze a nemi életedhez.

Nem ő tehet róla. Nekem a szüleim nem engedték még azt sem, hogy pasim legyen, mégis megoldottam és volt, és azt is megoldottam, hogy nemi életet tudjunk élni.


" meg ő már unokákat akár, meg azt akarja hogy nősüljek"

Kit érdekel, hogy mit akar? Egy férfinak 32-33 éves kora alatt megtiltanám az ilyesmit, előbb élje ki magát, semmi értelme annak, hogy gyereket csinál, utána meg ott hagyja, és a végeredmény pár újabb lelkisérült gyerek.


"azt is mondja hogy ő nem szól már bele az életembe, de folyamatosan ezt teszi, elegem van belőle"

A te hibád, te hagyod neki.

2019. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő az anyád és tisztelettel tartozol felé.


DE! K**úrvára el fogod b**aszni az egész életedet ha ez így megy tovább.

Rádöbbensz majd, hogy egyedül vagy és már 34 éves vagy és semerre nem jutottál.


Ő is meg fog halni sajnos, mindenki meghal, és ha nem lesz anyád akkor totál egyedül fogsz maradni. Nem hinném, hogy ő mindig azt tette amit az anyja mondott.

2019. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert akarsz ongyilkos lenni, mert Anyukad radszolt, hogy nem ihatsz?

Mellesleg aki ugymond "kielte" magat, nem feltetlen volt tajtreszeg minden hetvegen..Ne a felesben keresd az "elveszett fiatalsagod"..

2019. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik felest nem engedte?

Ha neked a felszabaduláshoz feles kell, akkor jó úton haladsz az alkoholizmus felé. Jól teszi anyád, hogy nem enged inni.

2019. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ááá már tudom te vagy Raj az agymenőkből :)


Persze azért azt gondolnám az anyáddal tudsz beszélni.

2019. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy felestől vársz felszabadulást, és 24 évesen már a fiatalságodat siratod, akkor tényleg baj van. Öngyilkossággal fenyegetőzni nem vicces. Ha viszont komolyan gondolod, hogy anyukád annyira rátelepedett, hogy emiatt véget vetnél az életednek, akkor muszáj erről beszélned vele. Nem hiszem, hogy ez lenne a célja, de valószínűleg ő azt hiszi, jót tesz veled. (Megjegyzem, az tényleg jó, ha nem hagy dühből lerészegedni.)

És nem ártana, ha szakember segítségét kérnéd. Öngyilkossági szándékkal pszichiáterhez kell fordulni, aki gyógyszert ad, és elküld terápiára, ami segít.


Mivel forgalmunk sincs a körülményeidről, nem tudunk neked segíteni. Annyit tudok mondani, hogy állj a sarkadra, kérj segítséget, költözz el.

2019. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dugni miért kellene anyád engedélye?
2019. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy költözz el, és a fiatalságod hova ment volna? 24 éves vagy!

Én bezzeg 44...

2019. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem értettem, hogy ennyi idősen, hogy lehet olyat mondani, hogy anyám/apám nem engedi...csak annak az életébe lehet beleszólni aki hagyja. Hogy nem élsz nemi életet, az miért az ő hibája? Nem tud helyetted ismerkedni és partnert találni..a véleményem az, hogy egy olyan pasi, akit ennyi idősen is tud irányítani az anyja, az nem egy főnyeremény. Embereld meg magad basszus, ezen csak te fogsz tudni változtatni, és amíg siránkozol nem fog történni az égvilágon semmi. Mellesleg abból amit leírtál én nem értem mire fel vannak öngyilkos gondolataid..
2019. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!