Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnatok, ha a lanyotok...

Hogy fogadnatok, ha a lanyotok leszbikus lenne?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Biztos lesokkolodnek...nalunk nem igazan vannak,vagy nem ismerek leszbikus lanyokat/noket,igy hirtelen nem tudnek mit hozza szolni.De megis az en lanyom,es szeretnem,elfogadnam ahogy van.Eleinte biztos furcsa lenne,de valojaban nincs problemam veluk
2019. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Nincs még gyerekem, de szeretném hinni, hogy lennénk olyan jó viszonyban hogy 1. elmondhassa 2. meg tudjam érteni "kotkodácsolás" nélkül (mivel hívő keresztény vagyok, kemény dió lenne, de nem szeretnék a gyerekem nyakába sózni olyan terhet, hogy "az anyám nem fogad el engem")
2019. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Elfogadnám, de félteném őt.
2019. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem zavarna, és szívesen látnám a családban a barátnőjét is. Mondjuk félteném a "buta nép" reakcióitól, ha nyíltan felvállalja. De mindenben mellette, és mellettük lennék.

f/47

2019. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%
Mostanság sok a kérdés ebben a témában. Hogy mondjam meg a szülőknek, hogy meleg/leszbikus vagyok? Mit tennél, ha a gyereked meleg lenne? Minden 3-4. kérdés erről szól. Ez a divat? Vagy tényleg ilyenekkel van tele a világ? Gusztustalan. Nemegyszer látok az utcán, járművön gyaníthatóan ilyen párokat, elég taszító.
2019. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Én magam is leszbikus vagyok, nyilván elfogadnám, ha lenne gyerekem, de jézusisten, hányszor teszitek fel ezt a kérdést?! Olyan nehéz visszanézni a másik 1000 kérdést ebben a témában?
2019. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Hozatnék vele két üveg Jamesont, talán még akciós a sparban.
2019. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#10 (és 8 és 15): Ne légy olyan biztos benne, hogy nincs, talán valaki nem meri felvállalni (amitől a melegség még ugyanúgy megmarad)

Nincs 'mostanában' több meleg, mint régen, csak most nem (mindenhol) tabutéma, ezért látják az emberek, hogy 'jé, mennyien vannak!'

2019. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Viszlát unokák :P
2019. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!