Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni...

Hogyan tudnám megértetni anyámmal, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, anyu körülbelül másfél éve tudja, hogy a lányokhoz vonzódom.


Körülbelül 14 éves korom óta rendszeresen hallgatom tőle, hogy ő unokákat szeretne, folyamatosan kérdezgette, hogy melyik fiú barátom mennyire tetszik, stb.


Először azt mondtam neki, hogy biszexuális vagyok, hátha azt könnyebb lesz beadni, ennek az volt az eredménye, hogy minden nap végighallgattam tőle, hogy én csak egy nagyon nyitott ember vagyok, igazából biztos csak a fiúk érdekelnek, meg különben is honnan tudom, ha még nem volt szexuális kapcsolatom?


Azt mondta, hogy ő tudja, hogy biztos csak hetero vagyok, csak beképzelem magamnak.


Ez után volt az, hogy meggyőzte egy fiú kollégámat, hogy aludjon nálunk, azóta pedig folyamatos utalásokat tesz arra, hogy össze kéne feküdnöm xy-al,mert "f***szhiányom van"


Amióta tudja, hogy a fiúk egyáltalán nem hoznak lázba ez csak rosszabb lett.



2019. márc. 2. 18:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Miért kéne megértetned vele? Felnőtt ember vagy, nem?
2019. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Gondolod megértené bármilyen magyarázásból? Nem hiszem. Lépj le tőle.
2019. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

"Először azt mondtam neki, hogy biszexuális vagyok"

Tehát nem voltál vele őszinte eddig se. Akkor most miért higgyen neked?

2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Lépj le mielőtt vkivel megerőszakoltat... :(
2019. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Elég gáz akinek az összefekvés xylonnal belefér,inkább anyukadnak lehet itt hiánya,csak kivetiti,normális ember nem összefekszik x y nonnal,akár hetero akár meleg,hanem normális szerelmi kapcsolatban kölcsönös szeretkezés van..
2019. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Lóti-futi, amilyen hamar csak lehet!
2019. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

"inkább anyukadnak lehet itt hiánya,csak kivetiti,normális ember nem összefekszik x y nonnal"

De nem az anyuka, hanem a kérdező nevezi "összefekvésnek". Az anyuka nem "ezt mondja", hanem csak "erre tesz utalásokat".

2019. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Megértetni ne akard! Esetleg elfogadtatni.
2019. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Erre tesz utasitás,és milyen utasitásbol lefeküdni v együtt lenni vkivel? Ébresztő akkor inkább nem leszek senkivel ha utasitásra keféltetnem kell magam random pasikkal,v bárkivel mert anyu nem nőtt fel agyilag..
2019. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Tak ***** válasza:
88%

A konzervatív gondolkodású ember nem fogja megérteni,megpróbálni megérteni,vagy elfogadni hogy van az ő normáin kívüli szituáció is,pláne ha a gyermeke egészsége a tét a szemszögéből.

Mindig,minden eszközzel próbálkozni fog,ameddig csak teheti és esélyt lát a szerinte jobb megoldásra.

Amúgy nézess meg vele egy-két filmet,neked soha nem fog hinni.

Például a Gyűlölt másság.


A szülő igyekszik a saját normáit továbbadni,mert ez szerinte az alap,amit a gyermekének el kell fogadnia és meg kell értenie.Emiatt hajlandó a gyermeke szeretetéről is lemondani,hajlandó lesz gyűlölni téged,mert nem tükrözöd az igyekezetét a külvilág felé,magyarán vagy megőrzi a sötét titkot,vagy elszakad tőled a külvilág megítélése miatt.

Ez egy konzervatív elme tükre.

2019. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!