Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki kirakta a...

Van itt olyan aki kirakta a gyerekét /18 év felett/ otthonról? Mi történt aztán?

Figyelt kérdés
Az egész családot tönkre teszi a 24 éves gyerekem, és már nem látok más kiutatat, mint azt hogy erőszakkal kirakom őt. /nem dolgozik, iskolába nem jár, ordít mindenkivel, ha beszélni próbálunk vele, kizavar a szobájából, ami egy disznóól, kölcsönöket csinál mindenhol, fenyegetőzik, csavarog, ha telefonon hívjuk, men veszi fel a telefont, semmit nem segít, és az ő "kilátástalan" életéért mindenki hibás csak ő nem./

#problémás gyerek #kidobás otthonról
2019. máj. 23. 09:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon bírom ezeket a karmás dolgokat, csak éppen szerintem ez a lúzerek dumája, de most nem erről szól a kérdés... én ha a másik nyakán élősködnék, befognám a számat, és örülnék hogy valaki segít. de itt az van, ha paprikáskrumpli van ebédre, akkor máris cirkusz van, hogy azonnal vegyek ki a fagyóból csirkemellett, mert ugyebár a paprikáskrumpli nem kaja. Ha megkérdezem,hogy miért, vettél csirkemellet? Akkor én vagyok a leggonoszabb anya, aki tönkreteszi a gyerekét és átkozódik. Belátom, nem vagyunk egyformák, de az azért gáz, hogy mindenki segít valamit, csak ő nem, mert amint segíteni kell, akkor fáj valamije vagy leordítja a fejünket. Miért is kéne 4 embernek 1 miatt szenvedni? Annyira nem lehet megkérni,hogy a ház elől behozza az üres kukát ha a szemetesek kiürítik. Arról nem beszélve, hogy bizony a pénzt is dugni kell előle. Most tényleg azért ne rakjam ki, mert ezt még visszakapom?
2019. máj. 29. 08:20
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha ennyire ki akarod rakni, akkor tedd meg! Akkor minek kérdezel itt bennünket, ha már eldöntötted.
2019. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"addig pedig örülj, h szeretetben és egészségben vagytok egymásnak :)" - ez itt nem teljesül, mert a fiú durva és agresszív.

Kérdező, te már elég esélyt adtál.

Küldd el!

2019. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

20 as vagyok.

Így van minek kérdezel itt minket, ha már rég eldontotted, h kirakod...

Amugyis én nem azt mondtam, h "nem rakhatod ki", amúgy h mondhatnek én ilyet neked? :D

Bármit meg lehet csinálni, csak utána ne csodálkozz fejleményeken.

Olyan mintha itt várnál visszaigazolast a tettedre.

2019. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem a "Főkérdésben", hogy van-e itt olyan aki kirakta a gyerekét és mi történt aztán. Nem pedig azt, hogy kirakjam-e vagy ne!!! Tessék leolvasni a fökérdést is!!!
2019. máj. 30. 14:12
 26/26 anonim ***** válasza:
87%

Páromat azért zavarta el otthonról 18 évesen az apja mert soha nem tanult, utána nem akart munkát keresni. Akkor biztos haragudott az apjára, de jobbat nem is tehetett volna. Megjárta a poklot, szenvedett de soha nem ment haza kuncsorogni, talpra állt és jó ember lett belőle.

De az hogy kinek használ kinek nem a kidobás, azt nem lehet előre tudni. Mindenki máshogy reagálja le.

A helyedben odamennék hozzá és azt mondanám határozottan de nyugodt hangon, hogy : ez nem mehet így tovább, értelmes felnőtt ember módjára szeretnék veled beszélni, mert a viselkedésed aggodalomra ad okot.

Ha elzavar akkor mondd neki hogy ez volt az utolsó utáni esélye, távozzon a házból mert ezt egyikőtök se hajlandó tovább elviselni. Esetleg intézzetek neki albérletet az ő nevére, muszáj lesz fizetnie valahogy

2019. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!