Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülőt vagy a gyereket...

A szülőt vagy a gyereket minősíti az, ha a gyerek hamar lelép otthonról?

Figyelt kérdés

Ha nagyon rossz köztük a kapcsolat.

A gyerek nem iszik, nem drogozik, nem bulizik. Nem jár sehova a sulin kívül.



2017. febr. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyiket sem feltétlen, igen sok függ az egyéb körülményektöl.
2017. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a szülőt. Szülőként úgy látom, a kapcsolatunk és a gyerekem személyisége nagyrészt rajtam múlik.
2017. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ. Ha lelép a pasijával hogy ő tartsa el még ő szül neki 2 gyereket 20 alatt akkor az nyilván a gyereket minősíti. Ha anya meg apa nem engedi hogy bárhova elmenjen esetleg még verik is akkor az a szülőt minősíti.
2017. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőt. Kamasz- és fiatal felnőttkorban nagyon nehéz a gyerekkel. Veled is. Nincs ebben semmi rossz, hiszen evolúciós okai vannak, amik a szülőkről való leválást hivatottak elősegíteni. Mindazonáltal nagyon meg tudja gyötörni a kapcsolatot. Főleg, hogy senki sem tudja a fent vázolt okokat. Sem a szülő, sem a gyerek. És mivel az ember úgy van összerakva, hogy alapból másban keresi a hibát, könnyű belátni, hogy egymásra mutogatnak, és nem tudják megoldani a problémákat.
2017. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az én esetemben a szülőt /anyámat/ minősítette meg az idióta párját.

Én 18 évesen "leléptem" fősulira a szülőktől 250 km-re. Rengeteget dolgoztam, küzdöttem, nélkülöztem, extrém módon spóroltam hogy megszabaduljak tőlük végleg és kiépítsem a saját életem. Semmi kedvem nincs toxikus emberekkel 1 légtérben lenni. Azóta férjnél vagyok, van 2 csodálatos gyermekem és boldog vagyok.

No de ismerek olyat is, aki lázadó kamaszként lépett le hogy majd memutatja hogy ő a nagylány. 2 gyereket szült 18 és 20 évesen a semmire, de visszakerült az anyukához, aki nemcsak nagymama, de anya is lett újból. Na itt a csaj volt a felelőtlen, nem a gondoskodó anyukája.

2021. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!