Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért engem akar perelni...

Miért engem akar perelni rokontartásra?

Figyelt kérdés

Nagymamámról van szó. A nagynéném még él,apukám már sajnos nem. Nem a lányát kéne perelnie? Ő a legközelebbi hozzázartozó,én csak unoka vagyok.

Kinn élek Németországna,de nem dolgozok,gyest kapok az ittenit. A férjem a családfenntartó. Az ő jövedelmét is nézik? Mert jól keres,de így hogy nem dolgozok éppen kijövünk a pénzünkből. A mama azzal takarózik hogy a kinti gyes magasabb összeg adnom kell belőle. De nekünk is kell a pénz mert arra spórólink hogy mikor már nem kapom akkor is itthon tudjak maradni gond nélkül még a babánkkal.

Van esélye a mamának?

Nagynémém is dolgozik magyarba,van 2 felnött gyereke,férje. Mamával se tartom a kapcsolatot. Ünnepekkor telefon és ennyi.


2019. máj. 23. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen a mami.
2019. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Nincs semmi esélye az ég egy adta világon. Csinálja csak, ha jól esik, te meg ne keresd még ünnepekkor se az öreglányt.
2019. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert pénzéhes. Azt hiszi kint kolbászból van a kerítés és szeretne belőle. Amúgy meg ha itt van a lánya akkor elsősorban szerintem őt veszik elő. Bár ehhez nem értek. De akkor is hogy lehet ilyen... beperel, hogy pénzeld. Megáll az ember esze.
2019. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs esélye, nyugi. De légyszi, külföldön élőként ne használd már ezt a "magyarba" kifejezést, mert nincs ilyen szó. Borzasztó cigányos, parasztos megnyilvánulás, olyanok használják, akik többnek érzik magukat, mert külföldön élnek, de közben iskolájuk nulla. Mi is Angliában élünk, de Magyarországra szoktunk hazamenni.
2019. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Semmi eselye, es tenyleg ne „ magyarbazz“ legyszi, mert borzaszto.
2019. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs esélye.
2019. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy nagymama egyedül találta ki, hogy titeket szeretne perelni. Lehet, hogy a nagynénédnél kezdte, neki panaszkodott, hogy kevés a pénz, a nagynénéd pedig megunta és kitalálta, hogy titeket kell perelni, mert te vagy a testvérének a leszármazottja meg nímettbe' amúgy is biztos annyi pízt kerestek, hogy már nem fér bele a párnacihába.
2019. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs esélye, nyugi.
2019. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Akkor lehet esélye a nagyinak, ha annyira kevés a nyugdíja vagy nincs is semmi jövedelme (bár arról tudnál, mert jóval előbb megkeresett volna). Ha ez a helyzet, akkor perelhet a nagyi téged és a lányát is, a rokontartást KETTEN fizetnétek, a családjaitok összkeresetét és létszámát figyelembe véve. A felnőtt, elköltözött gyermek nem számít.

Azért kérdezd meg a nagyit, hogy vajon beperelte-e a saját lányát? Te, mint unoka ugyanolyan jogokkal és köelességekkel rendelkezel, mint a nagynénéd.

2019. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

off:

4:+1, ennél már csak az ellentéte,az oztákba a rosszabb

amúgy nyugi,nincs esélye

2019. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!