Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van olyan ember,...

Szerintetek van olyan ember, aki csak azért nem szül 2. (sokadik) gyereket, mert a már meglévő gyereke (i) nem akar (nak) testvért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 16:22
 1/7 anonim válasza:
89%
Elképzelhető
2019. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Van ilyen. Elcseszett egy család lehet
2019. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Biztosan van. Ha nekem volna gyerekem, és ő semmiképp nem szeretne testvért, akkor természetesen nem vállalnék mégegy gyereket, akkor sem, ha nagyon szeretnék. Amikor ezt gondolja, de az első gyermekem véleménye teljes mértékben megváltozhat mondjuk óvoda, iskola, vagy esetleg a magány hatására. (ezt nem úgy értem, hogy nem foglalkoznék vele, és az apja sem.)


Ha egy gyerek úgy születik meg, hogy a másik poronty teljesen ellene van, az csak feszültség, ami senkinek nem tesz jót.

Várnék, amíg változna a véleménye, legalább egy kicsit is.

2019. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Nincs. Ha ezt mondja valaki, az csak kifogás.
2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek ilyet. Szóval van.
2019. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem kifogás. Nem a gyereket kell kérdezni, egy ilyen,a szülők testi, lelki, anyagi erejét igénylő kérdésről.

Mit tud arról egy gyerek?

Mellesleg a legtöbb családban ovis a nagy, amikor a tesó születik.

Ő döntsön?

2019. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem hallottam ilyenről, szerintem is kifogás. Ha akarnának, akkor összehoznának egy tesót.
2019. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!