Anyám irányítani akar?

Figyelt kérdés

Sztori röviden. Több éve külföldön én,én utána jöttem ki. 3 éve vagyok itt abból egy évet nem dolgoztam,munkahelyi baleset,törött láb,mai napig bicegve járok. Most nagyon jó munkám van már úgy egy éve,főnökkel is jóban vagyok nagyon jol is fizet. Anyám viszont menne haza mert már nagyon honvágya van. Viszont azt akarja hogy én is menjek mert otthon nekem is jobb lesz. Nem akarok ujra elkezdeni felépíteni egy életet egy olyan munkával ami jól fizet( oké,nem alom meló mert recepciós vagyok,de nem is szörnyű,ez idáig a legjobb)

Mivel egy évet nem is dolgoztam ezert meg pénzzel se állok ugy hogy jó lenne. De ő nélkülem egyáltalán nem akar menni mert félt. Szerintetek hogy tudnám neki megmagyarázni hogy én nekem viszont mást kell figyelembe vennem ha a jovom illetően döntők mintsem hogy havi 120at keressek 200 órával?

23F vagyok.


2019. máj. 19. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Mondd anyudnak,hogy 23 éves felnõtt férfi vagy.Mitõl félt, gondolom jó országban vagy, ahol a biztonság is rendben van.

Ha nem akar menni nélküled,akkor maradjon melletted és felejtse el a honvágyat,miért akar huzni maga után.

2019. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem téged félt, hanem magát. Te maradj ott, ahol vagy, ő meg csináljon azt, amit akar. Ha akar megy, ha akar marad, tőled teljesen függetlenül. De az se normális, hogy együtt laktok.
2019. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért lakunk együtt mert kettő főre sokkal olcsóbb a lakás. Amúgy igen,egyaltalan nem veszélyesebb hely mint Magyarország,sőt. Ő azért akar menni mert már 5 éve itt van,meg mert megismert egy magyar faszit online
2019. máj. 19. 18:45
 4/16 Laylah ***** válasza:
100%
Szerintem a féltés csak álca, valójában magához akar láncolni a továbbiakban is, mint egy rakás másik szülő az itt kérdezgetőket. Nem akar elengedni, hogy a saját életed élhesd, úgymond a szoknyája mellett akar tartani, mint egy kisgyereket. Beszéld meg vele, amit íz első is írt.
2019. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Laylah ***** válasza:
100%
*az
2019. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már ezerszer próbáltam,igazából azóta ilyen hogy menjünk menjünk mióta ezt a csávot ismeri. Pár hete. Előtte is volt róla szó de akkor gondolom úgy volt vele hogy majd meggondolom magam meg van idő. De pl ilyet szól ma is hogy most vegyek ruhákat magamnak mert otthont már nem lesz miből :D Meg hogy most kajaljak jókat mert otthon nem lesz főzve minden nap.. És ezt csak így magától,holott elmondtam hogy én otthon nem akarok a fővárosban élni ahogy ő akar.
2019. máj. 19. 18:58
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Kérdés: mennyit keresel, ebből mennyi az albérlet a rezsivel együtt? Azaz egyedül fenn tudnád-e tartani magad?

Neked van-e hova visszamenni (Magyarországon), ha úgy alakul?


Ha ezekre igen a válasz, akkor a következőt javaslom: mondd meg anyukádnak, hogy nyugodtan menjen haza, éljen a pasijával (lehet, még Ő fog visszajönni Hozzád :D ), Te meg megpróbálsz itt boldogulni - ha nem sikerül, akkor meg hazamész hozzá.

Így talán megnyugszik Ő is.

2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd meg anyádnak, hogy az ő érdekében maradsz.Ha az online "ismeretségű" kapcsolat nem jön össze, van hova menekülnie!
2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fenn tudnám tartani igen,meg mellette félre rakni is Tudnék,úgy havi 250-350 ezret tisztán. Amelet hogy itt nem kell semmit nelkuloznom. Otthon nincs hova mennem,de az lenne a legkevesebb ha végül nem jönne itt össze egyedül mert pár napig elvagyok hotelban amíg nem sikerül találnom lakást
2019. máj. 19. 19:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor anyukád hova akar hazajönni? Rögtön a pasihoz?
2019. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!