Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem-vallásos szülők! Hogyan...

Nem-vallásos szülők! Hogyan reagálnátok arra, ha a 20 éves fiatok egyre vallásosabb lenne (imádkozás este, reggel, étkezés előtt, keresztes nyaklánc, templomba járás stb) és katolikus akarna lenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
20 éves, tud felelősen dönteni. nem érdekelne, nem az én dolgom, támogatni nem támogatnám, de nem is ellenezném.
2019. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Azert vigyázz ezzel.. nekem egy ismerősöm elosszor keresztény utana meg Jehova lett. 2 eve nem szólt hozza az azt megelőző barátaihoz és ROKONAIHOZ
2019. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Nagyot csalódnék magamban,hogy egy valláskárosult lett a gyerekemből,értelmes,önálló,gondolkodó ember helyett . Tudom,sokaknak nem tetszik ez vélemény,de tényleg ezt érezném .. Mint ahogy hittanra sem járhatott soha (nem is akart szerencsére) , az én családomnak ne mossa az agyát ez a pénzéhes pedofil bagázs .
2019. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Az ő dolga csak engem hagyom vele békén ne akkarjon megtériteni.
2019. máj. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha katolikus szeretne lenni és nem szektás, akkor semmit. Én átadtam neki 20 év alatt amit át tudtam, mort ő jön hogy kezdjen azzal valamit. Ha ez a valami az, hogy megkeresztelkedik és hívő lesz, hát legyen.

Azt persze nem tűrném ha emiatt elkezdene másokat számonkérni, a fejünkhöz vágni hogy micsoda erkölcsi fertőben neveltük, de ha ő maga imádkozik meg templomba jár azt csinálja csak

2019. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, elfogadnák, támogatnám. Kicsit féltekén, a katolikusokra sokan köpködnek.
2019. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Szíve joga - bár én nem igazán szeretem azokat, akik külsőleg is ennyire hirdetik a vallásukat, pl. hogy keresztes nyakláncot hordanak, de ezt csak megemlíteném neki. Viszont azt nem hagynám, hogy minket megpróbáljon téríteni, bizonyos szokásokat ránk kényszeríteni.
2019. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Várd meg, míg elmúlik. Lehet, soká tart, nekünk 23 év volt, amit nem bántunk meg, mert sok jó dolog is volt közben. De ha azért nem olyan nagy baj, ha valaki katolikus, mondjuk összehasonlítva egy drogossal a lehetőséget.
2019. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
Ismertem vkit, aki 14 évesen áttért reformátusról katolikusra. Aztán 16 évesen visszatért katolikusnak. Aztán 20 éves korában felvette a zsidó vallást.
2020. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!