Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30-40 felettiek! Ti hányszor...

30-40 felettiek! Ti hányszor beszéltek hetente/havonta a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi a normális? Normális, ha anyám napi 3-4x hív a semmi miatt és hogy ellenőrizgessen?

2019. máj. 26. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a normális ami mindkét félnek megfelel.

Mi minden nap beszélünk ha mást nem pár szót messengeren, néha videófonálunk, heti 1x talizunk,míg gyeden voltam heti 2x voltunk nála a fiammal. Néha van közös progi hétközben, és 4-5napot nyaralunk együtt. Nekem nem teher, és örülök, hogy van anyukám, akivel tarthatom a kapcsolatot :)

A napi 3-4hívás viszont soknak tűnik még nekem is.

41N

2019. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. minden nap beugrok hozzájuk, munkából hazafelé pont útbaesik. Pár szót beszélgetünk, megnézem hogy vannak, ha éppen valamit főztek akkor kapok egy kis vacsorát, aztán megyek tovább dolgomra. Nekünk pont jó így. Mondjuk nagyon jo a kapcsolatunk, ellenőrizgetni pedig eszükbe sem jut.
2019. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Napi szinten. Van, hogy 1-2 nap kimarad de nem jellemző.
2019. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van vmi akkor irunk messenger ez szinte napi szintű. De hivni nem hivjuk egymast csak ha hosszú leirni. Meg is őrülnék ha 3-4x hivna naponta
2019. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
32 vagyok, szinte minden nap, tekintve, hogy közös az udvarunk. A pàrom az anyjával csak havi 1x beszél max és 2-3 havonta megyünk hozzá a gyerekeink miatt
2019. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyámmal kb havonta 2-3×, apámmal havonta 1x. Így nagyon jó a kapcsolatunk :)
2019. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nekem csak anyukám van, vele naponta messengeren, mivel külföldön élek. De van amikor csak küldök pár képet a kajámról, vagy az időjárásról, meg pár matricát, jót nevetünk oszt jóvan. Hívni csak nagyon ritkán, ha valami fontos dolog van, kéthetente 1x. Én imádom anyukámat, de megbolondulnék ha állandóan zargatna a semmi miatt. Hagyjuk már egymást élni könyörgöm. N32
2019. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naponta fél-1 óra
2019. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ritkan. Szeretem oket, anyukammal jo a kapcsolatunk, de kb havonta beszelunk, vagy surubben, ha van mirol. (Ami alatt nem a mindennapi dolgokat ertem) Apukammal nagyon-nagyon ritkan. Megromlott a kapcsolatunk.
2019. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 felnőtt, családos gyerekem van.2 lány, 1 fiú. Szinte naponta írunk messengeren egymásnak, hetente 3-4-szer telefonálunk.Hol ők, hol én, mikor ki akar valamit közölni.Részemről ez nem ellenőrizgetés, mit is ellenőriznék?Gyerekeket nevelnek, dolgoznak, élik az életüket.Napi szinten vagyunk kapcsolatban.

Legtöbbször ők hívnak, vagy az unokák is.

2 hetente hétvégén mind összejövünk nálunk, jó sokan vagyunk.Engem ezek a találkozások éltetnek.

2019. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!