Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek az ilyen helyzetek...

Kecskemaki19 kérdése:

Mit tegyek az ilyen helyzetek ellen?

Figyelt kérdés
Anyukámról van szó. Nem volt könnyű élete,tisztában vagyok vele. Nekünk soha nem volt jó a kapcsolatunk. Mindig veszekedett velem bármit csináltam. Semmi nem volt jó sosem. Örökös mániája, hogy őt mindenki átveri, meg átbassza. Az utóbbi veszekedés abból indult ki, hogy lementem boltba, és elhagytam egy ezrest. De ő szentül hiszi, hogy elköltöttem. Emiatt, lemondta a nyaralásunkat, letiltatta a kártyám, és nem enged sehova. Csak suliba, vagy ha összeszedem a cuccaim, és elköltözöm. Minden hónapban vam egy nagyobb vita, mintha megunná hogy csend van. Volt már, hogy egy rosszabb jegyet kaptam, és emiatt összevesztünk. Aztán arra mentem haza 5.ben hogy önygilkos akart lenni. De meggondolta magát. Ezt 4 játszotta el. Beképzeli, hogy mindenki hazudik neki, hogy mindenki ellene van. Hiába álltunk mellette mindig, nem számított. És ha ő elgondol valamit, például hogy azt mondtam róla valakinek hogy ő milyen borzalmas, akkor azt úgy veszi mintha megtörtént volna. Néha veszekedések után, mintha nrm történt volna semmi, mosolyog, boldog meg ilyenek. Fogalmam sincs hogy kezeljem.. Néha csak úgy kijelenti hogy elege van belőlem, menjek apámhoz (elváltak) vagy ha nem akasszam fel magam, úgyse kellek senkinek. Kérlek mondjatok valamit, mert már fogalmam sincs, mit kellene tennem.. Tudom vannak durvább problémák másnál.. De akkor sem lehet ezt így kibírni. Bocsi, ha nagyon összevissza lett
2019. máj. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Anyukádnak pszichés problémája van, volt már szakembernél?
2019. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, még nem volt sose. 2 bátyám van, ők amint tudtat leléptek otthonról. Gondolom nem vette észre hogy baja van. Vagy habigen, magának se vallja be..
2019. máj. 28. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem veszi észre, pszichés problémáknál gyakran nincs betegségtudat. De ha úgy van ahogy írod akkor beteg. Nem tudsz segítséget kérni családtagtól? Neked is kellene segítség, iskolapszichológus vagy más, akár háziorvos. Anyukádat dokihoz vagy pszichológushoz lenne jó eljuttatni, tudom h ez a legnehezebb. Apukáddal milyen viszonyod van, tud segíteni?
2019. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Apámmal sajnos csak még rosszabb, a másik családja fontosabb mint én. Már nagyon rég óta nem láttam. Az egyik bátyám kint él Hollandiában, a másik itt a környéken, de nem a legjobb a kapcsolatunk sajnos. Tudom, hogy anyummal nincs minden rendben, de nem állhatok elé hogy neked pszichológus kell
2019. máj. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!