Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom párkapcsolatban él?

A lányom párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

A lányom messze él tőlünk. A keddi és a szerdai napot ott töltöttem nála. Bármikor kérdezem, hogy van-e valaki aki tetszik neki stb. azért már örülnék neki, ha lenne valaki neki. Mindig azt mondja, hogy nincs senki mert nem ér rá, sok a munka stb. Ennek ellenére a fürdőszobában láttam férfi tusfürdőt, borotválkozáshoz való dolgokat. A ruhaszárítón férfi cuccokat. Már este a szobában voltam, nem tudtam rendesen aludni amikor férfi hangot hallottam ahogy beszélgettek. Reggel mire kimentem már csak a lányom volt ott. Éppen mosogatott tányérokat és kávés poharakat. Ezek szerint a férfi ott töltötte az éjszakát.

Én eddig azt hittem, jó a kapcsolatunk és mindent megtudunk beszélni. Vajon miért tagadja/rejtegeti előttem a párját?


2019. máj. 30. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Talán egy idősebb házas férfi barátnője.
2019. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert fosik, hogy mit reagálsz a pasira.


Ahogy az első írta, lehet, hogy idősebb, vagy színes bőrű.

2019. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak szexelnek.
2019. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha kész lesz ra, elmondja. Sztem ne kotnyeleskedj. Lehet még friss a dolog, de amugy lányod is kicsit fura, most hülyének nez..? Nyilvan lattad a szaritot a fürdőt ha ket napot nala voltal.
2019. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Van egy olyan érzésem, hogy a szóban forgó lánynak nyomós indokai vannak, amiért eltitkolja, ha van valakije...
2019. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lilla64 ***** válasza:
92%
Lehet még nem érett meg a kapcsolatuk arra,hogy elmondja.Ne erőltesd,amikor úgy érzi,hogy eljött az ideje,elmondja.
2019. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Lehet tippelni, hogy szexpartner, idősebb, házas stb de felesleges. Valami oka biztos van, hogy miért titkolja, de nem feltétlen negatív, lehet, hogy még nagyon friss a dolog. Várd ki, hogy magától elmondja vagy, ha annyira érdekel, legközelebb nyíltan kérdezz rá, hogy kié az a ruha, borotva, akármi.
2019. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem tett semmilyen erőfeszítést, hogy eltitkolja (fürdőszobában nem pakolt el, a fickó is felment az éjjel), gondolom, csak valamiért nincs még kész rá, hogy bemutassa. Ha nagyon gáz lenne, gondolom, nem ment volna fel, amikor te is ott vagy, mert azért simán összefuthattatok volna. Lehet, csak friss a kapcsolat vagy tényleg csak szexkapcsolat.
2019. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Az is lehet inkabb a faszinak nem akar megmutatni teged, nem fordítva. Mondjuk mi lenne ha beszelnel vele...
2019. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
de miért nem kėrdezel rá..? mondd hogy észrevetted a fėrfi cuccokat a fürdőben, és szivesen megismernėd.., örülsz hogy van valakije.. (szóval ne vond kerdőre, csak ėrdeklődően..)
2019. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!