Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tehette ezt az anyukám?

Hogy tehette ezt az anyukám?

Figyelt kérdés

Iszonyat jó kapcsolatom volt édesanyámmal, tegnapig.

A sztori kb 10 éve kezdődött. Volt egy bankkártyám, amin lemehettem minusz 100 ezerig. Volt rajt minusz 30 ezer, mikor kimentem külföldre. Ezt közben átadták behajtócégnek 60 ezerre ugrott. 2 hónap után hazaküldtem édesanyámnak a pénzt, hogy fizesse be. Közben mindig kérdezgettem, hogy minden rendben e a tartozással, le van e rendezve stb. Ő persze igen. 1 évet töltöttem kint, hazajöttem, férjhez mentem, 30 éves lettem, első babával terhes. Férjemmel szóba került a babaváró hitel, mivel 3 gyermeket tervezünk. A lényeg, hogy emiatt kiderült, hogy KHR listás (régrn BAR) vagyok, nem kaphatok hitelt.

Kiderült, hogy anyám nem fizette be az összeget, kaptam folyamatban a leveleket és eldugdosta előlem.

Hogy tehetett ilyet???

Nem a pénz, hanem, hogy belehazudott az arcomba. Annyira szomorú vagyok. Tegnap óta csak sírok.


2019. máj. 30. 14:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha behajtócéghez jutott az ügy akkor már eleve KHR listán voltál ez fix.


Az viszont ténykeg durva hogy nem fizette be.... :-(

2019. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Kamu. Ha 10 éve tartoznál, a behajtó cég folyamatosan a nyakadban lenne, még kulfold9n is megkerestek volna
2019. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Szép anyuka,de bemehettél volna a bankba megérdeklődni.Amúgy anyádnak nincs annyi esze,hogy tudja,hogy az a pénz szép lassan a többszöröse lesz,ha nem fizeti.
2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Ezt tőle kéne megkérdezned, nem pedig a gyak.kérdések válaszogatóitól, mert mi csak találgatni tudnuk, meg látalanba okoskodni azalapján amit te leírtál.
2019. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen, azóta 280 ezerre duzzadt. Amit kifizetek.

De mint mondtam, itt nem a hitel a lényeg.

Nem tudom mennyi levelet küldtek összesen.

A legutlsó márciusi keltezésű.

Anyám annyit mondott, hogy nem akart ezzel foglalkozni.

Én meg a szemébe nem bírok nézni.

2019. máj. 30. 14:20
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
tróger az anyád, erre nem lehet mást mondani
2019. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Anyád egy idióta!
2019. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Hasonlót csinált férjem anyja is, ott 40ezerből lett olyan 400ezer a végére. Kifizettük, de részletekben, meg valamennyi engedményt is adott a behajtó cég, így ha minden jól megy 3 év múlva leszünk hitelképesek. Mi úgy oldottuk meg a dolgot, hogy nem állunk szóba vele, jobban jár így mindenki.
2019. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Megmondanam: "en pedig ezutan veled nem akarok foglalkozni" majd szepen hatat forditanek neki es ha nem is szakitanam meg vele vegervenyesen a kapcsolatot, de tobbe a budos eletben nem szamithatna ram!


Nagyon undorito es onzo dolgot tett. Ha nem akart ezzel foglalkozni, akkor mondhatta volna, hogy: "draga lanyom, intezd magadnak!" - es nem zsebrevagni a penzt es kussolni!

Jo nagy bajba kevert, de remelem megoldodik. Probalj meg ne idegeskedni, marcsak a baba miatt sem!

2019. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 lilla64 ***** válasza:
42%
Ezt tőle kell megkérdezned.Lehet,hogy szüksége volt a pénzre és elköltötte,de akkor is meg kellett volna mondja,hogy mi a helyzet.Minden normális ember tudja,hogyha nem fizeti be az összeget,az nőni fog,és nem lehet a végsőkig eltitkolni.
2019. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!