Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti szüleitek hogy fogadták,...

A ti szüleitek hogy fogadták, hogy külföldi párotok van?

Figyelt kérdés
Az én szüleim nagyon rasszisták, nem tudom hogy hozzam fel a témát :/ Külön élek már, de szeretném, ha elfogadnák a páromat.
2019. jún. 3. 18:28
 1/9 grafno ***** válasza:
100%
Nekem külföldi van és nem szóltak semmit sem. Mondd meg, hogy mi a helyzet. Nem hiszem, hogy egy ember miatt tönkre menne a kapcolaat a szüleiddel. Ha igen akkor így jártak.
2019. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem német. Anyós nem fogadott jól. Sőt... Após és a testvérei rendesek, de az elején nagyon távolságtartóak voltak.
2019. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nèmet, szüleim szeretik és az ő apukàja is szeretett amíg élt. :(
2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Szeretem az ilyen kamu kérdéseket, ahol kórusban lehet szidni a "rasszista maygarokat".

Nem unjátok még?

2019. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
A külföldi nem azt jelenti, hogy színesbőrű. Az én párom horvát, szóval nincsenek kulturális különbségek, és nem is költöztem messze, 1 óra a szülővárosomtól.
2019. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

A párom ír, és nagyon szeretik.

A kommunikáció nem épp a legkönnyebb köztük, mert édesanyám nem nagyon tud angolul, de beiratkozott egy nyelvtanfolyamra, csak azért, hogy tudjon egyedül is beszélni a párommal.

2019. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsere nem azon az intelligencia szinten vannak, hogy mediabol meg mindenfele szennyekbol vonjanak le kovetkeztetest esetenkent tobb milliard emberre, igy semmi problema nem volt soha, pedig teljesen mas kultura, vallas stb. a parom mint ok. Az szamitott, hogy jo ember legyen, es jol, tisztelettel banjon velem, ez pedig rogton nyilvanvalo volt a szamukra, igy soha nem volt ebbol semmi problema.
2019. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Készíts családfát a 19. század közepéig. (Jobb esetben a dédi padlásán megvannak az ősök keresztlevelei, amelyekre az 1930-as években volt szükség annak bizonytására, hogy nem estek a zsidótörvények alá). Nagy valószínűséggel az fog kiderülni, hogy az ősök között vannak németek, szlovákok, horvátok stb., szóval a mélymagyarok sem feltétlenül annyira "fajtiszták" (ld. még azt a jobbikos politikust, akiről pár évvel ezelőtt kiderült, negyedrészben zsidó).

Az exogámia (saját közösségen kívüli házasodás) nem mai találmány, és nem egészséges a belterjesség, kell a vérfrissítés ;)

De első körben azzal is lehet próblkozni, hogy nem mondasz semmit, hanem úgy viszed bemutatni, mintha semmi különös nem lenne abban, hogy zöld-lila-csíkos ;). Ha sikerül úgy beállítani a helyzetet, hogy ez tök normális és nulla magyarázatra szorul, akkor nekik kell "erőfeszítést" tenniük, hogy innen kilépjenek. Aki csak konformizmusból rasszista, annak lehet, hogy könnyebb a nemrasszista helyzethez alkalmazkodva nem rasszista lenni. - Mondjuk, nem árt, ha a párod azért tud picit magyarul, és hajlandó egy darabig nem fennakadni a rasszista gikszereken és úgy tenni, mintha nem történt volna semmi (ahogy úgy teszünk, mintha a szenilis nagypapi nem fingott volna a családi karácsonyi ebédnél). Így a szülők kapnak egy könnyített pályát az elfogadásra, aztán ha mégsem nem sikerül, max. nem jártok oda azzal, hogy nem mész, ha nem bírnak felhagyni a párod sértegetésével.

2019. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Külföldi alatt színes bőrűt, tehát teljesen más világból valót kell érteni, vagy simán nem magyart, aki azért fehér és európai (német, francia, lengyel, holland stb)? Nem mindegy!
2019. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!