Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éltétek meg gyerekként,...

Hogyan éltétek meg gyerekként, ha a szüleitek elváltak és utána több partnere is lett annak, akinél laktatok?

Figyelt kérdés
Pl.aki anyukával maradt és ő évente-párévente új partner mellett kötött ki vagy fordítva? Ez mennyire hat ki későbbi párkapcsolatotokra vagy befolyásol e bármit?
2019. ápr. 22. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromban váltak el (anyukámnál maradtam), 3 "pótapám" volt 1-1,5 évig, a többiek pedig pár hónaposak voltak csak.

25 éves vagyok egy fix 6 éves kapcsolattal, ahol együtt is élünk (nő vagyok). Ő az első párkapcsolatom, előtte és most is nagyon határozott véleményem volt arról, hogy milyen NE legyen. Szóval mondhatjuk azt, hogy magas igényeim voltak.

2019. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én örültem, hogy elváltak. Anyukámnak 2 komoly kapcsolata volt utána. Mindkettővel jól kijöttem. Jobban, mint a saját apámmal 😊 komolytalan próbálkozásait meg nem ismertem, szerencsére ☺
2019. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a szüleim 11 éves koromban váltk el, de én a legtöbb gyerekkel ellentétben örültem neki(hosszú történet).

Anyukámnak utána 2 kapcsolata volt.

Az egyik először kedves volt, aztán egy bunkó lett, és nem tudta elfogadni hogy anyumnak van 3 gyereke. Őt nem bírtam, fél évig jártak.

A másikkal majdnem 3 éve járnak.

Ő nálunk lakik, és őt nagyon bírom. Már tervezgetik az esküvőt.:)

(Anyukám 37 éves, apukám 41,az első párja 46 volt, és a mostani 37.)

2019. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éves voltam és semmi emlékem nincs arról, hogy szomorkodtam volna, vagy, hogy hiányzott volna apám. Anyum szerint az elején keresgéltem, de hamar megszoktam, hogy két hetente hétvégén látom. Azóta mind a ketten már újraházasodtak, az újdonsült nevelőszüleimmel úgy ahogy, de kijövök.

A kapcsolataimra annyiban hatott ki, hogy 18 éves létemre még nem volt komoly kapcsolatom. Valószínüleg én is elég magasra tettem a lécet abból a szempontból, hogy én is tudom, hogy milyet nem akarok, mert sajnos túl sok veszekedést láttam anyum párkapcsolataiban. Szóval hasonlóképp vélekedem, mint #1.

2019. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Izabella220 ***** válasza:
100%
3 éves koromban váltak el a szüleim.Anyukámnak 3 élettársi kapcsolat követte.1 kapcsolban élek 14 éve.Nálam pont a biztonságra törekedtem,de ehhez kell egy megfelelő partner is,anyámnak sz sose jött össze.
2019. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!