Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem zavar, hogy 20...

Csak engem zavar, hogy 20 évesen minden lépésemről tudnak otthon?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok, nincs saját keresetem az albérlethez, így otthon élek a szüleimmel. Minden anyagi támogatást megadnak, nem panaszkodhatok, azonban nagyon zavaró, hogy mindig otthon van valaki, ha lenne komoly kapcsolatom, nem tudnánk kettesben maradni, illetve a konyhába se tudok kisurranni nassolni, úgy, hogy valaki ne zavarjon meg..

20L



2019. jún. 5. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát ne b.már+!!!Hát jó,hogy nem már a szüleidet akarod elzavarni otthonról mert neked viszked!
2019. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus nem örül annak ami van eset... Más egyetem mellett dolgozik, hogy fussa neki utazásra, minimális megélhetésre. Neked megadnak mindent. Inkább örülj neki és ne akarj.
2019. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Neked az, higy a szüleid élnek a saját házukban (pl.esznek a konyhában vagy otthon pihennek) az azt jelenti,hogy nyomon követnek? Nincs saját szobád ahol tudsz egyedül lenni a fiúddal? Tényleg nehogy már ők járjanak lábujjhegyen a te igényeid miatt..
2019. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavar, hogy 20 évesen minden lépésedről tudnak otthon.
2019. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Menj te a kanhoz
2019. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem is értem miért nem mennek a szüleid albérletbe, hogy ne zavarják szegény leánykájukat, micsoda szülők, megáll az ész. :)
2019. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
Akkor el lehet húzni melózni,bérelni egy kecót és senki nem fog zavarni.Fiúzhatsz is.Jah!Mama hotel kényelmes?Vagy annyira még se kényelmetlen,csak nyafogsz 20 évesen.Nagyobb bajod ne legyen.
2019. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem mész el te otthonról, ha annyira zavar. Vannak, akik dolgoznak és albérletben vagy kollégiumban laknak. Egyébként meg nem muszáj hazavinni a szexpartneredet. Ha nem dolgozol, hanem otthon laksz és eltartanak, bizony Neked kell alkalmazkodni. Sok ember diákhitelből tanul, mert nem támogatják a szülei. Ha pedig a Szüleidet zavarná, hogy pasid van, vibrátort is vehetsz. Az legalább nem csinál fel. :D
2019. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

A szokásos rettenet empatikus válaszok megérkeztek a gyakori népétől. Merem feltételezni, hogy nem arról van szó, hogy a konyhában étkező anyuka zavarja a kérdezőt, hanem az, hogy sosem lehet egyedül, mert bárhova lép a lakásban, egyből feltűnik anyu és szaglászik a leány után.


Én a helyedben vállalnék munkát és lelépnék albérletbe. Kemény lehet időnként, de a szabadság miatt bőven megéri.

2019. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
9es, nehogy már a szülők járkáljanak fülüket-farkukat behúzva a SAJÁT lakásukban mert a leány egyedüllétre vágyik? Ha nem tetszik a felállás, lehet menni dolgozni és albérletet fizetni hiszen elvileg felnőtt ember, akkor is ha gyakorlatilag nem az.
2019. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!