Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja rólam a saját...

Miért gondolja rólam a saját anyám ezt, igaza lehet? 16/L

Figyelt kérdés
Nem jön be különösebben senki és eddig nem is nagyon (talán 1x vagy 2x) voltam szerelmes természetesen fiúkba és ezt anyukám is tudja. Idén meséltem neki pár fiúról,akik jól néznek ki szerintem, de ennek ellenére már minimum 2x mondta nekem hogy aggódik (nemi identitásom miatt) Nagyon zavar és bár támogatom a homoszexuálisokat, ennek ellenére is reménykedem benne, hogy kétségei alaptalanok. Szerintetek, volt olyan akinek hasonlót mondtak?
2019. jún. 6. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódik anyukád, sőt furcsa, hogy elvárja hogy folyton a pasikon járjon az eszed. Én még nem voltam ilyen helyzetben.
2019. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Ezzel igazán megnyugtattál!
2019. jún. 6. 22:59
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem anyád véleménye számít, hanem sajátod. Ha a fiúk tetszenek, nem kell magadnak bebeszélni, hogy meleg vagy, ez semmi jóra nem vezet.


Bárki mondja az ellenkezőjét, ma nagyon divatos téma a melegség, és ahhoz képest, hogy mennyien vannak, nagyon felülreprezentáltak a melegek a médiában. sanos vannak, akik divatból melegek (pl én is az voltam egy fél évig, bizonytalan voltam magamban, gondoltam kipróbálom, milyen "leszbizni" az egyetemen) de aztán, amikor kicsit volt alkalmam egy csendes helyen magamba nézni, rájöttem, hogy iszonyat hülye voltam. Most már van barátom, majdnem egy éve, és éppen tegnap határotuk el, hogy szeptembertől együtt veszünk ki albit, összeköltözünk... szóval ne aggódj emiatt, és anyukádnak meg mondd meg, hogy hagyjon ezzel békén.

2019. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyukám állandóan azzal piszkált, hogy “mi van, leszbi vagy?”

18 éves koromban lett először párom (férfi) azóta is vele vagyok, de már 3 éve együtt is lakunk.

Tény, hogy mindig megnéztem/megnézem a szerintem csinos lányokat (jó a ruhája/ szép a bőre/ szép az alakja/tartása, jó a sminkje/szép arcú) de sosem szexuálisan.

Aktust csak az ellenkező nemmel tudok elképzelni.


Figyeld meg magad, bár valószínűleg már feltűnt volna, hogyha leszbikus/biszexuális lennél.

2019. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert 16 évesen még nem volt barátod, nem leszel leszbikus/biszex...


Nekem is 17 évesen lett barátom, de van olyan barátnőm, aki már 19 éves és még nem volt, pedig hetero, csak szimplán nem jött szembe az igazi, ennyi


Szóval nyugi 🙂

2019. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rólam a kedves osztálytársnőim hitték és terjesztették el, hogy "leszbi" vagyok, mivel nem volt barátom gimnáziumban. Nem vagyok homofób, de nagyon kellemetlen érzés volt, évek múltán volt közös ismerős is rákérdezett, hogy hát ő azt hitte, mert azt hallotta..és elvileg abban az ismerősi körben ezt hitték rólam a két idióta lány pletykái miatt.

Komolyan nem értem az embereket.

2019. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az azért durva, hogy ha egy 16 éves csajon nem ment még át a fél suli akkor egyből leszbinek nézi az anyja 😱😱😱
2019. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Nagyon hasznosak és megnyugtatóak voltak!☺️
2019. jún. 7. 00:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság tényleg több 16 évesnek volt már kapcsolatata, mint ahánynak nem, szóval biztos vagyok benne, hogy sok szülő fejében megfordul ilyenkor, hogy az ő gyereke miért “más”. De emögött nem rosszindulat van, bár azért tényleg túlaggódja anyukád a helyzetet, mert 16 évesen teljesen normális, ha nem volt még barátod. Ne haragudj anyukádra, csak mondd meg az őszinte választ:) nálunk is volt hasonló helyzet szerintem (18 évesen volt az első barátom), bár sosem lett a szemembe mondva.
2019. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek eljön az ideje, siettetni nem kell semmit :-)
2019. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!