Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és miért jutott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért jutott el a társkeresés abba a fázisba, hogy sok férfi úgy gondolja, hogy már egy átlagos fősulis/egyetemista csajnak is az ismerkedésnél a saját autó, lakás, meg többszázezres fizu számít?

Figyelt kérdés

Sok ilyen barátnőm van(férfi vagyok), de talán kettőtől eltekintve egyik sem vágyik hasonlóra.

Mindegyik inkább a belsőt nézi, a jellemet, hogy ki milyen erkölcsű, és milyen a neveltetése, hogy nyílvánul meg beszélgetés közben.

Azokat a dolgokat amit itt szoktam olvasni és eltúlzónak tartom.

Biztos van egy nagyon kis réteg, akik a pénzre hajtanak de ez a társkereső nők nagyon-de nagyon kis része csak.

A nagy többség megelégszik egy normális, józan életvitelű, dolgos férfival is.

Erről az itt jelenlévőknek mi a véleményük?



#nemhiszemeleztadolgot
2017. márc. 27. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Fölöslegesen töröd magad. Aki szerint minden nő pénzéhes k. 0-100 éves korig azt pont nem fogja érdekelni amit írsz (nem is érti szerintem) a "maradék" meg eddig is egyetértett veled.

Amúgy az alap kérdésedre válaszolva szájról szájra terjed ez a monda azok között akik már nem tudják mire fogni a sikertelenségüket. Azt gáz lenne maguknak bevallani hogy velük van a baj.

2017. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Egy mormon faluban ez egész biztosan így van valahol...
2017. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én egy egyszerű ember vagyok, se kocsi se saját lakás.

Mégis az egyetemen semmi gondom nem volt a csajozással.

Nem is értem mi ebben olyan nagy probléma hogy mások állandóan ezen görcsölnek.

nem értem sokan miért írják, hogy szinte milliomosnak kell lenni egy egyszerű nő kedvéért is, mert különben nem állnak veled szóba.

2017. márc. 27. 16:54
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg úgy, hogy ezt tapasztalták.


"Mindegyik inkább a belsőt nézi, a jellemet, hogy ki milyen erkölcsű, és milyen a neveltetése, hogy nyílvánul meg beszélgetés közben."

Ezt pont ugyanannyira tartom túlzónak, mint azt, amit te. Valamiért mindenki szereti az ilyen jellegű sablonszövegeket nyomni, mégis egy csomó ilyen kategóriájú srác ismerősöm szűz. És egy csomó tahó, de gazdag ismerősöm sorban szedi fel a csajokat.

Én nem mondom, hogy minden egyetemista csaj ilyen, de bőven van köztük.

2017. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

A mindennapi tapasztalat mást mutat,ennyi az egész.

De megfordítom a kérdésed,ha vannak olyan férfiak,akik "normális,józan életvitelű,dolgosak" akkor azokat miért nem veszik észre a nők,vagy küldik el a búsba? és miért a nagyképű,b*romarc kell nekik inkább,aki megalázza őket?...

2017. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"És egy csomó tahó, de gazdag ismerősöm sorban szedi fel a csajokat."


Én nem is tudom te miről beszélsz.

Voltam ezekkel a csajokkal többször bulizni.Szinte minden alkalommal bepróbálkoztak ezek a nagypályás "vállalkozók" hogy bmw villa meg kitudja mi, csak menjen el velük a csaj.

Elhajtották mindegyiket.

Utána meg nevetve mesélték, hogy milyen nem normális pasik vannak.

Mindegyiknek azóta rendes , dolgos párja van.

2017. márc. 27. 17:01
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

#6: Hát, persze. Aztán, ezek a csajok kiszúrták a visszafogott, csendes, szemüveges, vékony srácokat, akik még italra sem tudták meghívni a barátnőidet.

Ne vicceljünk már. Miért van az, hogy valahogy minden csaj szinte szó szerint ugyanezt az elhajtós szöveget mondja, de valahogy a szórakozóhelyeken sosem ezt látom élőben?

2017. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
34%

"... de talán kettőtől eltekintve egyik sem vágyik hasonlóra..."

Szerinted.


"Mindegyik inkább a belsőt nézi..."

Miután külsőre tökéletesen megfelelsz neki.


"... hogy ki milyen erkölcsű, és milyen a neveltetése..."

Elárulom, szarra sem elég sem az erkölcs, sem a világszemlélet, sem a gondolkodásmód, sem a neveltetés. Ilyen alapon minden átlagférfinak lenne nője... de nincs!


"Biztos van egy nagyon kis réteg, akik a pénzre hajtanak..."

Tudat alatt mindegyik arra hajt.


"A nagy többség megelégszik egy normális, józan életvitelű, dolgos férfival is."

A VILÁG ÁTVERÉSE, HAZUGSÁGA!!!

2017. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Nőként ugyanezen a véleményen vagyok, mint te, kérdező. A legtöbb barátnőm párja vagy szintén egyetemista és csak ösztöndíja van/diákmelózik hétvégente, vagy pedig átlagos keresetű férfi. Külsőre is átlagosnak mondanám őket, vannak köztük alacsonyak-magasak, sportosak-nem sportosak stb. Az én párom jelenleg épp munkanélküli, a nagymamájával él, magas, de nem mondanám a tipikus cmlapfiúnak - nekem persze tökéletes, én így találom őt nagyon vonzónak. Viszont olyan gondolkodásmódot, ami neki van, senki mástól nem tapasztaltam még, nagyon sok dologról lehet beszélgetni vele, a műveltségünk is kb ugyanolyan, sorolhatnám ezeket napestig... Emellett biszexuális, amiért szerintem sokan élből elutasítanák.


Szóval ja. A nők kicsi része az, aki valóban csak a pénzt keresi a másikban. Persze azok szerint, akik így gondolják, csak ilyen nő létezik, mivel nem is hajlandóak észrevenni a normális nőket. (Ahogy engem sem szoktak észrevenni - lehet, mert nem járok állandóan miniszoknyában, kipakolt dekoltázzsal, tucatként? Hmmm.)

2017. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

"Mindegyik inkább a belsőt nézi,"


Neked nagyot hazudtak.

2017. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!