Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves fiúk! Elmondjátok a...

16 éves fiúk! Elmondjátok a szüleiteknek, hogy ki a kiszemeltetek?

Figyelt kérdés

Vagy csak az egyiküknek, akikkel jobb a viszonyotok?

És régebben hogy volt? (pl. 13-14 éves korotokba?)



2019. jún. 10. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közük hozzá. De ha annyira az orrukra akarod kötni, csak nyugodtan.
2019. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sosem mondtam el nekik... csak amikor már bemutattam :)
2019. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%
#2 Én is így tenném.. Tőlem is kérdezik ,de most ha még csak "kialakulóban" van ,vagy nem biztos akkor fölösleges elmondani én akkor mondanám ,ha már megvolt az első csók..
2019. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha úgy adódott, akkor hazamentünk. Ha összefutottak akkor bemutattam, de soha nem volt téma, hogy ki ő, vagy hogy mit keres itt, esetleg hogy mi közöm hozzá, vagy mi a tervem vele, stb.

Szerencsémre maximális toleranciával és diszkrécióval kezelték a szüleim ezeket a dolgokat és hagytak úgymond kibontakozni

2019. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Én a masik oldal vagyok a szülő.

Sosem szóltam bele kit valaszt fiam, kivancsi voltam persze a kislanyra, mikor eljött az idelye bemutatta, volt aki szimpatikus volt, volt ki nem . Az utóbbi csak akkor derült ki mikor mar nem voltak együtt :) közben sosem mutattam vagy éreztettem. Fiatal, neki kell átelnie, megtapasztalnia, es nem nekem, maganak valaszt, part, partnert, :)

2019. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor barátommal még csak alakulóban voltam a dolgok, akkor otthon én voltam “tökmindegy” 😂

Azért, mert amikor megkérdezték a szulei, hogy kivel találkozik, akkor azt mondta, hogy tökmindegy 😂

De azóta is együtt vagyunk és ez kb fel-1 év után derült ki, azóta is mindig jót mosolygunk rajta 😃

2019. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Minek? Ha komoly és találkoznak, akkor majd tudnak róla.
2019. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elmondtam, anyám kikutatta facebookon, majd kioktató hangnemben tudatta velem, hogy esélyem sincs, mondjak le róla.


Igaza volt, most is esélytelen lennék a leányzónál, de ezt azért nem így kellett volna... szerintem.


Nem baj, tanultam az esetből.


19F

2019. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Anyumnak beszéltem ilyen dolgokról. Ő kedves volt, empatikus, segítőkész, örült. Fater csak cikizett volna, ő akkor tudott csak ilyen dolgokról, mikor hazavittem már a lányt bemutatni... 😃
2019. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én se mondanám el. Én egyszer mondtam el anyámnak, hogy ki tetszik, pechemre ismerte is; erre elkezdi ilyen bunkó stílusban, hogy "Nem hiszem, hogy neki tekellenél." Direkt írtam egybe, hogy átjöjjön a hangsúly. Meg még pl el kezdett ilyeneket magyarázni, hogy; na szal az volt a lényege;hogy én miért ne szeressem őt; ez a trükkje, csele nem jött be, akkor el kezdte magyarázni, hogy ő miért ne szerethetne engem; megpróbálta saját magának is bemagyarázni, hogy én nem vagyok szerethető, és nagyon félt (ő maga félt, múltidőben, mint fél), hogy meginog a hite saját magában; hogyha kiderül, hogy mégis szerethető vagyok [ezt a részét már nem mondta, de lehetett érezni a reakcióiból] .; És van olyan ellenkező nemű , aki képes engem őszintén szeretni. És akkor ezért megpróbálta az ő irányába a lelkesedésemet letörni. Nem sikerült neki amúgy:):):)
2019. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!