Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek hogy van barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már egy ideje találkozgatok egy fiúval és kezd komolyabbra fordulni a dolog, és szeretném elmondani a szüleimnek hogy van barátom. Ismerik is, tudják hogy találkozgatunk de azt nem mondtam hogy nem csak barátként. Biztos örülnének neki, lazák ezzel a dologgal kapcsolatban, nem is ő az első barátom (azt a húgom mondta el a szülőknek véletlenül tehát ez az első alkalom hogy elmondom hogy barátom van). Nem szeretnék csak úgy előállni és mondani hogy "Anyu, apu, bepasiztam"...ti hogy mondtátok el illetve van valami tippetek?

18/l (tudom 18 évesen tök mindegy úgyse szólhatnak bele, nem is ez a lényeg, nem szólnának bele, csak nekem ez fontos)


2018. júl. 30. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, a sráccal, akivel hetek óta találkozgatok, kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok. Szeretném nektek nemsoká bemutatni.
2018. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából mikor barátommal a kezdeti szakaszban találkoztunk - és ugye anyu tudott róla hogy kivel hova megyek - csak mosolyogva várt és kérdezte hogy szimpatikusak voltunk-e egymásnak. :D


Apámhoz elmentem, előttem a hogy vagy-miújság-milyen az idő témát, vettem egy nagy levegőt és közöltem hogy megismertem egy srácot. Itt egy sokk, majd kérdezett ő. Aztán szülinapomkor elhívtak vacsizni mi hét, hogy megismerjék. :)

2018. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!