Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ha otthon laknátok oda...

Ti ha otthon laknátok oda adnátok a szüleiteknek csak úgy 150. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek, olyan sok????
2019. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az
2019. jan. 5. 21:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy??? Senkinek se adok csak úgy...

Valami elv vagy elkepzelés csak lenne mogotte, mint adok, hogy felujitsak a lakast kicit, vegyenek egy uj butort, elutazzanak a tengerpartra, vagy egy welness hetvegere, vagy feltoltsek a melyhutot egesz evre hussal vagy rendberakjak az autojukat:-) vagy az adossaguk kiegyenlitsek. Ezekre lehet csak ugy adnek, de mondanam, hogy vmo ilyesmire koltsek, de csak ugy hogy benyulok a enztarvamba es leteszek nekik 150.000-et es megkerdeznek es ezt edes fiam/lanyom most miert adod en meg mondanm csak úgy...na olyan nem lenne:-).

2019. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jogos
2019. jan. 5. 21:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki a kérdést bövebben: miért kellene odaadni, mire, te velük élsz vagy külön, ha náluk, akkor mennyit adsz a lakhatásért, stb
2019. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Velük lakom de még hitelt is vetettek fel velem amit egyedül törlesztek
2019. jan. 5. 21:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Havonta? Vagy egyszeri alkalom? Mennyiből? Mire?

Ha keresnék havi egy milliót még csak-csak, de ezt nem tartom valószínűnek. Havi rendszerességgel a költségekbe beszállni ez nagyon sok, ennyiből egyedül egy albérletben is meg lehet élni. Egyszeri kiadás az más ügy. Mert ha pl. elromlik a kazán most a tél közepén és sürgősen meg kell csinálni akkor adnék. Wellness hétvégére nem.

2019. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a hitelen felül? Mert akkor sürgősen húzz el otthonról, ha ennyire lenyúlnak. A hitel is aljasság, de azzal nem tudsz mit tenni, ha egyszer a neveden van, a bankot nem érdekli, hogy ki költötte el a pénzt.
2019. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Hitelt sem vettem volna fel,és már külön élnék a kapcsolatot megszakitottam volna. Fejős tehén vagy..

De otthon agyarországon a gyerekek 80 % fejős tehén,semmi egyéb. :(

2019. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
95%
Dehogy adnék. Ők még azt is évekig hánytorgatták, hogy megvették a tankönyveimet az iskolához, nemhogy "csak úgy" pénzt adjanak nekem. Hasonlóképpen én sem adnék nekik.
2019. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!