Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam fel anyának,...

Hogyan hozzam fel anyának, hogy sétálni akarok? 16l

Figyelt kérdés

Szóval csak akkor enged el nyugodtan, ha tudja, hogy kivel megyek. Viszont helyben már nem igazán vannak barátaim, pláne, akik mindig ráérnek. Ahol kolis vagyok oda még túlzás lenne minden nap felutazni.


Az a baj, ha felhozom neki, akkor kitalálja magában, hogy cigizni, drogozni akarok, vagy pasival találkozok. Igazából ennek semmi köze ehhez, viszont szeretek sétálni, meg amúgy is fogynom kéne. Ha az utóbbit mondom, akkor meg elkezd kritizálni, hogy ez teljesen h*lyeség ezzel nem lehet fogyni stb.... (Amúgy szoktam edzeni otthon, mielőtt itt valaki önjelölt megmondó ember lesz)


Szóval szerintetek, hogy hozzam fel, hogy sétálni akarok, ha nem akarom, hogy minden idióta indokot belemagyarázzon?


2019. jún. 21. 16:08
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha mondtad neki, hogy elmész sétálni, és így magyarázott bele mindenféle idióta indokot, akkor valószínűleg ez egy rögeszméje, amin nehezen lehet változtatni. Ha nem tudsz minden akadály nélkül kilépni az ajtón, akkor valószínűleg egy eseményre hivatkoznék, ami lehet baráti, vagy nyilvános.
2019. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki számára is érthető gyaloglási célokat, pl. sétálj el a boltba, látogasd meg a gyaloglási távolságon belül élő rokonokat, barátokat, menj könyvtárba... Nézz körül, hová lehet menni, ha anyukád a "céltalan" séta ellen van.
2019. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek, de helyben kb semmi nincs. Egy rokonom van helyben akit bírok is, hozzá amúgy is elmegyek, az itteni barátaimtól eltávolodtam. (Kerestem őket, csak mindig tesznek rám.) Mindigeg nem hivatkozhatok hivatalos eseményre
2019. jún. 21. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd anyukádnak, hogy unatkozol és hívd el, hogy menjetek el egyet sétálni. Ha nincs kedve, akkor kérdezd meg, hogy egyedül nem e mehetsz el.
2019. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne ha elhívnád anyukádat is sétálni?
2019. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet amit az előzők ìrnak hogy vidd magaddal.

De én inkább rákérdeznék hogy ezt mégis hogy gondolja, hogy cigizni mész vagy drogozni... egyedül drogoznál? Ő is tudja hogy nincsenek itt barátaid, beláthatja hogy ez hülyeség. Ha hazamész beállva azt csak észrevenné rajtad, nem?

A cigi szagát meg megérzi ha nem dohányzik, szóval ezt sem mondhatja, főleg hogy ha tényleg cigiznél akkor cigizhetnél otthon is, tök abszurd hogy emiatt menjen sétálni egy lány.

Hülye indokai vannak anyádnak, egyáltalán nem életszerű amiket mond. Ezt megmondanám neki a helyedben.

2019. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mihago ***** válasza:
50%

Anyád kajak kettyós. Menekülj! Nekem az apám volt ilyen, állandóan papolt meg prédikált, szerinte mindenhol veszély leselkedik rám, minden rossz, mindent kerülni kell. Halvány fogalma sem volt az életről, egy igazi, ostoba gyökér volt...


Mi a megoldás? Kezdd el pontosan azt csinálni, amit akarsz. Őrjöngeni, tombolni, törni-zúzni fog. Szép szóból nem fog érteni. Követelni fogja, hogy engedelmeskedj, mert a tulajdona vagy. Mosolyogj, és csináld tovább egy qva szó bocsánatkérés vagy magyarázat nélkül. És ha megpróbál megütni, üss vissza. Hiába az anyád, az nem jogosítja fel, hogy elvegye a fiatalságod és az emberi méltóságod.

2019. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan hozzam fel anyának, hogy sétálni akarok?"


Odaviszed a pórázt, lerakod elé, szépen nézel, csóválod a farkad és ugatsz.

2019. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, még az jutott eszembe hogyha örökbe fogadnátok egy kiskutyát akkor vele is lehetne sétálni.

6-os voltam.

2019. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy pórázt.



Egyébként attól félhet, hogy esetleg molesztálnak téged az utcán. Bár akkor iskolába sem enged el, vagy mi?

Ez beteges túlféltés.

2019. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!