Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnott ferfiak, ertem 23evtol...

Felnott ferfiak, ertem 23evtol legalabb, szuleiteknek de fokent anyukatoknak nem mondtok el annyi mindent mint regen?

Figyelt kérdés

Ertem ezt: maganelet,munka,baratno,szabadido azaz tudnak szuleitek arrol h ezek vannak az eletben de reszletebe Ti Se avatjatok mar be anyukat? :D Pl h mikor mesz szabira..mert pl baratnoddel lesz program..ezt elmondod anyukanak es johetnek a kerdesei: "mit csinaltok,hova mentek EN IS MEHETEK!??? aztan felhivsz kisfiam ha odaertetek? Mert ha nem hivom a baratnodet am!" Stb stb.. nemcsak kellemetlen lenne a kapcsolatban de a pasinak se jo.


Mit nem mondtok el ha amyukatokat meglatogatjatok es baratnotok nincs jelen csak beugrassz anyukahoz aki persze imad de imadNA beleszolni a maganeletedbe ezert nem mondod el csak korvonalazva..

Kiderult egy korabbi programon h xy szabin volt es kettesbe a baratnovel elment pihenni..kesobb anyuka "miert nem szoltatok mentem vna" na ezek miatt !!!

Ti mit tesztek es mit nem? H a csaladi beke megmaradon? Igen most van idom ejjel ezen gondolkozni :D



2019. jún. 24. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Az én anyámnak kénytelen vagyok azt mondani, hogy nem most nincs senkim, nem vezetek csak idáig és nem megyek gyorsan még véletlenül se, minden nap kialszom magam, piálni? Milyen pia? Isten ments! Melóba minden rendben, a kutya nincs a házban az ágyon meg főleg nem és nem is fürdök vele, minden nap főzök, nem járok buliba. EZEKNEK A SZÖGES ELLENTÉTJE VAN, HA NEM EZEKET MONDOM ELKEZD KOMBINÁLNI ÉS ZAKLAT, KUTAKODIK, KÖVET, FATEROMNAK VISZONT MINDENT ELMONDOK ÉS ÖRÜL, HOGY NEM VAGYOK EGY KIS CSIRA GYEREK AMIT ANYU ELVÁRNA TŐLEM😀minden esetre én örülök, hogy fontos vagyok anyámnak!
2019. jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Le kell állítani, ha túlságosan bele akar folyni a dolgaidba. Nincs más dolga, nem dolgozik?
2019. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

23 évtől felfelé? Már tizenévesen sem mondtam el mindent. Soha nem volt ilyen anyukám, hogy a mi programunkra akart volna jönni. De szoktunk közös programot csinálni. De amikor csak mi megyünk, vagy barátokkal, akkor miért jönne egy szülő??? Nem is értem :D És hogy felhívja a barátnőmet, ha nem veszem fel??? Jesszus. Kb. 12 éves kisgyereknél oké.

Ha ilyen lenne anyukám, akkor tuti semmit se mondanék el neki, és nem is igazán tartanám vele a kapcsolatot.

2019. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nyilvan a kerdesed arra vonatkozik, amikor mar kulon lakik az ember a szuleitol.


Nos, nyaralast mindig elmondtam. Mar csak azert is, mert pont oket szoktam megkerni, hogy egyszer-ketszer jojjenek el a lakasomba, nezzenek korul, minden rendben van-e, locsoljak meg a viragjaimat stb. Ill. megbeszeltuk, hogy idonkent folhivom oket, hogy minden rendben van velem.

Nalunk olyan elkepzelhetetlen lett volna, hogy anyukam bejelenti, hogy jon velem nyaralni. Egyreszt, mert nincs meghibbanva, masreszt en tudok nemet mondani neki.

Viszont egy normalis szintu erdeklodes (mit csinaltok, hova mentek) a szeretet jele. Nem kell rogton utalkozni a szulokre, ha erdeklodni mereszelnek a gyerekuk elete irant.

Ha autoval vagy repulovel mentem valahova, tolem is kertek, hogy szoljak haza, ha rendben megerkeztem. Ezt is meg lehet erteni.


Viszont egy-ket napos szabikat, egynapos kirandulasokat nem szoktam bejelenteni, legfoljebb utolag elmeselem, merre jartam, mit csinaltam.

2019. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! 😊😊

Baratom szuleirol van szo. Es igen szanalmas modon engem hivott fel anyukaja ha parom nem vette fel..es mivel kb sose veszi fel nekik csak utolag latja kepzelhetitek mi VOLT. Amig nem telt be a pohar nalunk. Parom tul illedelmesen en kicsit hangsulyosabban szolitottam fel anyukat h NE zaklasson minket. Megsertodott. Majd lehiggadt. Es most nem zaklatja.. mar fel se hivja csak neha-neha rair h jol van e vagy mi jol vagyunk e..ha megyunk szoljunk mikor.. es ennyi. De pokol volt elotte.. es ment a hiszti h en micsoda no vagyok h merek szolni. :D De parom se tutyimutyiskodott..megmondta anyukajanak h oke innentol ha elkoltozok csak a felszint meselem el..mert nem hianyzik ez.. azota ez van. De erdekelt masoknal is van e ilyesmi ?? Ego is lenne minden kimozdulast elmeselni.. most napoztunk kettesben xy helyen latszott paromon h barnult o ment latogatoba en most nem kisertem (majd legkozelebb..mindig miert kene) es ugye kiderult h kettesben mentunk napozni pedig az anyja elotte 1 hettel talalta ki h 4-en menjunk kozosen.. es megjegyezte paromnak.. most ezzel mit kezdjek? Sz@rjam le? Ugyis azt csinaljuk ami nekunk jo..

2019. jún. 24. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyukája keressen barátokat, vagy egy pasit. Ne veletek akarjon mindig lógni. :)
2019. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

"Es igen szanalmas modon engem hivott fel anyukaja ha parom nem vette fel..es mivel kb sose veszi fel nekik csak utolag latja kepzelhetitek mi VOLT."


Namost, itt nem mindegy, milyen körülmények között zajlott mindez. Ha anyuka folyton-folyvást hívogatta, megértem, hogy egy idő után nem vette föl neki. De ha sz....ik arra, hogy valaki hívja és beszélni akar vele, akkor érthető, ha az illető megpróbálja a párját, ill. nyaralótársát fölhívni. Kapcsolatunk kezdetén pl. feleségem folyton lehalkítva tartotta a telefonját, meg otthon hagyta. Előfordult, hogy anyukája kereste, nem tudott vele beszélni és jobb híján engem hívott fel. Én meg megbízhatóan elérhető vagyok, tehát így tudott beszélni a a lányával. Szerencsére feleségem szépen megértette, hogy a mobiltelefon nemcsak azért van, hogy bárkivel tudjon beszélni, hanem, hogy ővele is tudjanak. Van, amikor kikapcsoljuk, van, aki túl sokszor akarna hívni, van, ahová nem visszük magunkkal, de ha nincs különösebb ok, akkor azért legyünk elérhetőek. Nagyon rossz érzés, amikor hiába hívok valakit, képtelenség elérni, és egy szülőnél erre még az aggódás is rájöhet (ami szeretetből fakad, nem gyűlöletből).


Ami a négyesben történő napozást illeti, nagyon szomorú, ha egy negyvenes-ötvenes nő nem képes megérteni, hogy a huszonéves fia nem a szüleivel akar napozni, mint óvodás korában, hanem a barátnőjével édeskettesben. A fia helyében én egyértelműen elmondtam volna, hogy nem, nem akarok négyesben napozni velük, hanem a barátnőmmel akarok kettesben. És onnantól nincs "lebukás", ha lebarnulva megyünk hozzájuk, hisz előre elmondtam ezt.

2019. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszi! Ezek jo valaszok! Orulok h hasonloan latjuk. 😊😊

Igazabol mikor az anyja hivott minket h 4en napozzunk,akkor baratom (a fia) mondta neki h most nem jo mert dolgunk van,tehat konkretan nem kuldte el csak finoman leepitette. :D ES ugye mindez utan mi elmentunk *edes*kettesben :) es barnultunk. Ez meglatszott paromon,mikor felugrott koszonni szuleinek ekkor nem voltam vele de ha engem is meglat nekem is megjegyzi h de jo barnultal DE MI IS hivtunk !!! Es ott a kinos csend..ha beszolok h ertse mar meg..megsertodik ha nem szolok ugyanugy megy h miert ketten mentunk.. nem tudom mit kezdjek vele. Parom csak szimplan nem mondd el nekik semmit max utolag kiderul nem erdekli. :D De van h az anyja felhiv engem (mikor tudja h parom epp nincs velem) es rakerdez mit is csinaltunk. Ez total nevetseges..vagy nem veszem fel es irok neki sms t h bocsi nem ertem ra es puszit kuldol vagy felveszem es play pofaval bologatok h legkozelebb szolunk.. DE NEM szolunk..


Ezek aprosagok.. de engem terhel..! 😭😰

2019. jún. 24. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb azért vigyétek a nagyit napizni,ha nem olyan gázos.😃
2019. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyi :D

50+ meg csak de nem olyan idoos nem mami koru.


EZ AZ H NEM akarom h vigyuk !!! Ez a lenyeg..

2019. júl. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!