Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti még aznap hazautaznátok...

Ti még aznap hazautaznátok egyetemről, ha megtudnátok, hogy anyukátoknak szívrohama volt?

Figyelt kérdés
3-4 órás út, és mire hazaérnétek, véget érne a látogatási idő. "Szerencsére", én otthon voltam, amikor megtörtént, de elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha már leköltöztem volna.
2017. aug. 30. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Az anyuka szempontjából nem az lenne a lényeg, hogy "még aznap" hazautazzon az ember, hanem hogy minél előbb vele lehessen. Tehát annyira "azonnal" van értelme utazni, amennyire a látogatási idő engedi.


Viszont az ilyesmi a többi családtagot is érinti, akik ott vannak az anyuka körül, és miattuk érdemes tényleg azonnal utazni, hogy velük is ott legyünk, tudjunk segíteni nekik bármiben, stb.


Remélem, azóta már rendben van anyukád.

2017. aug. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Voltam hasonló helyzetben, abban a percben eldobtam mindent, és mentem.

3 óra volt az út, este 11-re értem haza.

2017. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Természetesen. Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetben a legtöbb kórházba rendelési időn túl is beengedik a közeli hozzátartozót.
2017. aug. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodás nélkül. Bárhonnan.


Egyébként ilyen esetben simán beengednek a kórházba is.

2017. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2017. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pláne hogy ilyen esetben nincs olyan egészségügyi dolgozó, aki ne engedné be akar éjfélkor is a látogatási időtől függetlenül
2017. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abban a percben.
2017. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, hisz még ha be se engednének akkor is ott van a többi család tag akiknek jól esne a jelenléted. Bár szerintem beengednének.
2017. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóltam a főnökömnek, hogy Anyámnak infarktusa van, mennék most rögtön haza.

Bólogatott, hogy menjél!

Hagytam csapot-papot és rohantam.

Este 11 órakor a kicsit ziláltan jelentkeztem le a nővérnél, hogy most értem haza Sopronból, és érdeklődöm, Anyám hogy van.

- Jöjjön! De halkan! Alszik!

És odavezetett Anyám mellé.

Én meg könnyek közt kezdtem simogatni a haját.

2017. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!