Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem tud elszakadni...

Anyám miért nem tud elszakadni a barátomtól akivel szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Ő az első nekem. 5 éve vagyunk együtt, együtt élünk, de már többször szakítottunk. Nagyon elő tudja adni magát, a szüleim előtt is játssza a jófiút, közben meg tahón viselkedik velem. Egyszer már szakítottunk, de folyamatosan írt anyummal, aki naivan meg mindent elmondott neki (sokat sírtam és depressziós lettem), aztán annyit hajtotta hogy az exem milyen jó pasi, stb, hogy újra összejöttünk. Most megint szakítani akarok, mert már nem bírom vele. Anya is azt mondja, hogy állandóan veszekszünk, szakitsunk már. Tegnap is elmentünk bulizni társasággal, le se tojt, aztán ott hagyott szó nélkül és hazament. Itthon semmit nem csinált, én dolgoztam (szabadidőmben “maszekolok”), aztán mondta hogy mos, mert már sok a koszos alsógatyája, de teregessek már ki én. Jó, végzett a gép és kiteregettem. Aztán anya a semmiből rám ír, hogy “te nem mosol a Pistire???”

Gondolom a Pisti megírta neki, hogy mosott...... Mintha én semmit nem csinálnék itthon, pedig én hetente 2x mosok, ő kb félévente ha kell neki valami, de én vagyok a xar.....

Miért csinálja ezt az anyám??


2019. jún. 30. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.

Ha anyukád ennyire nem tud nélküle élni járjon vele ő.

2019. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mosson a Pistire az anyja.
2019. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szivem... Itt a kerdes, hogy TE miert nem tudsz a pasitol elszakadni. :D Cimeres okor vagy...
2019. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szakíts a párodtól, anyád majd megbékül a helyzettel.

F.

2019. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam az első barátommal, és ő is Pisti volt :D

Mikor megtudtam, hogy egy év alatt legalább 4x megcsalt azonnal szakítani akartam vele, de anyukám annyira imádta, hogy rávett adjak neki még egy esélyt. Akkor már nem szerettem, sőt undorottam tőle. Aztán mikor szakítottam anyukám napokig sírt miatta, szörnyű érzés volt, de életem legnagyobb hibája volt, hogy 3 évemet elpocsékoltam rá. Akkor megtanultam, hogy senki kedvéért nem leszek többet boldogtalan.

2019. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel pistikét mutternak
2019. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

6-os: Valami ilyet akartam én is írni.

Kérdező: Szerintem ajánld fel anyukádnak, hogy járjon vele ha akar, de értse meg hogy neked nem kell.

2019. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szántóvető ***** válasza:
73%
te nem tudsz tőle elszakadni mert kisgyerek vagy még.úgyhogy anyádat ne keverd bele.amíg ilyen szinten befolyásolható vagy addig magadban keresd a hibát.
2019. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Pistike két kapura játszik.

Érthetőbben: dugja az anyádat.

Más magyarázat nem lehet arra, hogy egy anya ne támogassa a lányát ilyen helyzetben.

2019. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem szakítasz az anyáddal?

Miért nem szakítasz a Pistivel?

Miért nem szakítasz a saját hülyeségeiddel?

2019. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!