Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem tud elszakadni...

Anyám miért nem tud elszakadni a barátomtól akivel szakítani akarok?

Figyelt kérdés

Ő az első nekem. 5 éve vagyunk együtt, együtt élünk, de már többször szakítottunk. Nagyon elő tudja adni magát, a szüleim előtt is játssza a jófiút, közben meg tahón viselkedik velem. Egyszer már szakítottunk, de folyamatosan írt anyummal, aki naivan meg mindent elmondott neki (sokat sírtam és depressziós lettem), aztán annyit hajtotta hogy az exem milyen jó pasi, stb, hogy újra összejöttünk. Most megint szakítani akarok, mert már nem bírom vele. Anya is azt mondja, hogy állandóan veszekszünk, szakitsunk már. Tegnap is elmentünk bulizni társasággal, le se tojt, aztán ott hagyott szó nélkül és hazament. Itthon semmit nem csinált, én dolgoztam (szabadidőmben “maszekolok”), aztán mondta hogy mos, mert már sok a koszos alsógatyája, de teregessek már ki én. Jó, végzett a gép és kiteregettem. Aztán anya a semmiből rám ír, hogy “te nem mosol a Pistire???”

Gondolom a Pisti megírta neki, hogy mosott...... Mintha én semmit nem csinálnék itthon, pedig én hetente 2x mosok, ő kb félévente ha kell neki valami, de én vagyok a xar.....

Miért csinálja ezt az anyám??


2019. jún. 30. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondjad Anyudnak, ha ennyire szereti a Pistit, menjen hozzá feleségül. :D
2019. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne mosnod Pistire? 🤔
2019. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Pistike már nagyfiú, egyedül is ki tudja mosni a gatyáit, nem kell kiszolgálni.


Én a helyedben szakítanék, hazaköltöznék.


Ismerős a helyzet, nekem közös gyerek is volt már az exxel, mikor besokalltam, és hazacuccoltam (a gyerekkel.)

Anyám védte az exem, meg is mondta, ha arra kerül a sor, ő mellette fog állni. Na mondom, ha ennyire szereted, élj vele te...

Aztán szépen lassan teregettem ki a szennyest (na nem olyat, mint amit a Pistike mosott, hanem képletesen) az exről, de igazából sokmindent nem is kellett, mert voltak olyan húzásai, amik után már anyám se védte annyira....

2019. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulja meg Pistike ellátni magát, nem a középkorban vagyunk, hogy a nő csinál mindent. Nem a gyereked, felnőtt, cselekvőképes ember. Ki tud mosni ő is.

Szakíts vele, anyádnak meg mondd meg hogy ez a te életed, ne avatkozzon bele a kapcsolataidba.

Legközelebb meg ne vondd bele anyádat a dolgokba ennyire.


Nekem is volt már ilyen..

2019. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!