Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utalom at anyukamat! Nem...

Utalom at anyukamat! Nem birok vele elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy kezdodott az egesz h egy kedves ismerosunktol kaptam egy nagy csomag ruhat. Atvalogattam anyukam meg vegig nezte. Oszintem kimomdtam elotte ami nem tetszik erre elkezdi hogy mekkora egy kovetelozo nagy kepu vagyok csak nem erti hogy mire fel a nyomi fejedre? Olyan vagy mint egy c betu. Meg hogy egy undorito kis p***a vagyok. Na nekem itt telt be a pohar... Nem eloszor fordult elo hogy miatta ongyilkos akartam lenni mert ilyen megjegyzeseket tesz ram. Most is mikozben ezt irom nem birom abba hagyni a sirast. Tudtam mindig is magamrol hogy nem vagyok szep de nem is vagyok banyarem. Iszonyat onbizalom hianyos vagyok ez az elmult idoben valtozott de ugy nez ki hogy megint onbizalom hianyos vagyok csak ezerszer jobban. Emellett termeszetesen az osztalytarsaimat halalra dicseri hogy milyen gyonyoruek...

En ezt mar nem birom 😭😭😭


2019. júl. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Te nem tudsz mit tenni, mig anyud nem valtozik. Amig vele vagy köteles elni, muszaj elviselned.

Nyugodj meg, probalj meg ne torodni vele. YouTube-n keress ra nehany motivaciot ado szemelyre, pl. MartinVlogol, Sikerre Hangolva stb.. Hidd el sok erot lehet venni nehany videojukbol.

2019. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
*MartinVlogol mar Szekely Martin neven van fent.
2019. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Ott kell hagyni a vén szatyort, amint lehet! HOGY MONDHAT ILYET EGY ANYA A SAJÁT GYEREKÉRE?!
2019. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom hogy mondhat ilyet... :( Nem hagyhatom ott mert meg nagyon fiatal vagyok
2019. júl. 2. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Ez szóbeli erôszak, egy fiatal életének megnyomorítása.

Mivel az állami gondozás egy horror és Magyarországon rengeteg nehézsorsú fiatal van, nem tudom, hová mehetnél el ezelôl.

Ha lelki támogatást tudsz kérni iskolában, remélem, kibírod és lepergeted.

2019. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miota tart közöttetek ez a nagy utálkozás, hogy' alakult ki?
2019. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mihago ***** válasza:
52%

Teljesen jogos, hogy utálod! Csak egy szar ember beszél így a saját gyerekével. Egy idegennel is csak akkor, ha tényleg utáljuk, és szét akarjuk cseszni az önbizalmát. Micsoda rosszindulatú, féreg nő lehet az anyád! Az undorító kis p...a, az ő személyesen.


Nem derül ki a szövegből, hogy hány éves vagy. Így csak a szokásos tanácsot tudom adni, hogy amint 18 leszel, húzz el a francba, és a büdös életben többet szóba se állj vele. Zokogni fog és könyörögni, hogy gyere vissza, de te csak közöld vele, hogy nem akarod, hogy egy undorító kis p...ával kelljen közösködnie, ezért inkább öregedjen meg egyedül.


Arra viszont vigyázz, hogy sok szemét férfi van, akik az ilyen elkeseredett lányokra utaznak, akik bármi áron menekülni akarnak egy mérgező családból. Kihasználnak, megaláznak, aztán eldobnak. Nagyon nézd meg, ki akar segíteni és miért! Sajnos az én anyám is így járt... menekült a gyökér anyja elől, aki összevissza verte, bezárta, szidta, mint a bokrot, aztán kiderült, hogy a fehér lovon érkezett megmentő is egy közönséges bűnöző.

2019. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Probalj megnyugodni :) Ha a te helyzetedbe lennek akkor en is biztos igy ereznek mint te. Probald elfoglalni magad. Youtubozz,sorozatott(Hazug csajok tarsasagat nagyon tudom ajanlani),filmezz,ha van kisallatod simogasd es foglalkozz vele.

Kitartas :)

2019. júl. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért kell lepontozni? Nyílván olyan korban van, hogy még nem teheti meg azt, hogy különköltözzön..

Addig meg muszáj elviselni, esetleg pszichológust tanácsos felkeresni, ha egyedül nem tudod rendezni a dolgokat a fejedben.

2019. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!