Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utalom az anyukamat! Mit tegyek?

Utalom az anyukamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allandoan szekal hogy en milyen ronda akkor elkezd hasonlitgatni az osztalytarsaimhoz hogy ok milyen szepek es jo alakjuk van.. En nem tartom magam szepnek de nem vagyok csunya. Az alakomat meg jol tudja higy akarhogyan probalok nem tudok hizni...

Azzal szekal hogy mert nincs pasim meg mert vagyok gyerekes... Akkor az is szoba jott hogy gyerekesen oltozok... Amikor meg felveszek egy haspolot peldaul ami nem mutat olyan sokat akkor meg mar k***a vagyok...

Egyebkent meg jogosan nincs pasim mert meg a kamaszkornak nagyon az elejen vagyok. Akkor azzal is szekal hogy nem megyek soha sehova...

Most a hetvegen megbeszeltem az egyik baratnommel hogy elmegyunk shoppingolni(persze en csak nézelődni mennek, mert ha penzt kérek valamire pl egy sortra akkor mar kovetelozok...) Erre elkezdett ordibalni hogy en hogy kepzelem ezt hogy elmegyek...

Ezenkivul barmit kerek hogy vegyen nekem pl egy evben azert jó ha van az embernek legalabb egy sortja... Nos ha en kérek egy sortot akkor mar egy kovetelozos hagy ne irjam le hogy mi vagyok...


Persze a batyammal iszonyatosan jofej... Pedig tobb tantargybol bukik es paraszt is. O egy evben kap 10 mereg draga cipot en meg egy evbe egyet jo esetben

Iden szülinapomra egy dragabb cipot szerettem volna ugy, hogy azt mindenkitol kapom. (Soha nem volt meg uj vagy markas cipőm)

Erre kaptam egy nagyon gazul kinezo hamisitvanyt ami kb 2000forint volt😔

Koszi szepen ha vegig olvastad:)


2019. jún. 14. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Jobb esetben pár év alatt kinövöd
2019. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
jajajajjajjjajjj, már 2 zsepit telebőgtem, és még csak félig olvastam. mindjárt jövök, hozok tisztát.
2019. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha úgy gondolod, hogy lehet, akkor ülj le vele, és mondd el neki, hogy téged mi bánt, szépen nyugodtan és tárgyilagosan. Talán fel sem fogja, hogy amit mond és csinál, azzal téged megbánt.

Ha ez nem járható út... számold vissza a perceket, amíg elköltözhetsz otthonról (érettségi után), vállalj munkát és élj önállóan.

2019. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Próbáltatok már erről őszintén, higgadtan beszélgetni? Mert ha csak a civakodás, odamondogatás megy, annak nem sok eredménye szokott lenni.
2019. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%

Nem szeretnék semmi bántót mondani se rád se anyukádra de a következőket ha mondjam ki:

Ahogy már előttem is leírták beszélj vele higadtan ha ez nem megy ha a bátyad meg ért téged beszélj vele és hátha be tud annyukád kegyeibe fér és tud neked kérni pár ruhát mellesleg én is voltam ilyen helyzetben amikor megmondtam anyukámnak hogy mi a gondom vele és hogy mit,, utálok,, benne már nem olyan és ha te is odamondasz neki az tapasztalatból mondom hogy csak ront a helyzeten még mindig úgy van nálunk ha én normális vagyok vele ő is az, sőt lehet hogy az anyud baja hogy nem foglalkozol vele (kamszkorban szokás) ha szülinapja van végy neki egy kis ajándékot beszélgess el vele hogy mi történt az iskolában, majd már nem akrlak rossz útra téríteni de hazudj hogy kezdődik egy kapcsolat egy jó képű fiúval majd bejöhetsz a házba sírva /szomorúan hogy elhagyott hátha megsajnál és tartotok egy jó csajos estet. Fiú vagyok a csajok kedvenc tevékenységeibe nem vagyok jártas de csinálhattok valami csajosat. Hát ennyit tudok neked mondani remélem hogy használni fog 😊

2019. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Ti itt mindent elhisztek? Ugyan az a stílus, szóhasználat, tartalom. És soha nem néz vissza. Napi sokadik troll.

De pontozni azt tudtok, vicc.

2019. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
73%
Rendben-rendben látom hogy sok ilyen vn mert ez a divat.... De ha tényleg igaz és azt hiszi hogy nem foglalkozik vele senki... Te mit csinálnál ha ilyen helyzetben lennél és nem foglalkozna veled senki. Már nem azért de ha még itt sem kapnék segítséget lwhet hogy felkötném magam. 😂😂😂
2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Egy biztos. Nem itt rinyálnék. De majd ha lesz némi tapasztalatod, hogy mennek itt a dolgok, megértesz.

Minden kategóriának van egy "Balázskája"

2019. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ott kell hagyni őket, amint lehet. Még Te is járhatsz így: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..
2019. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fruzs33 ***** válasza:
80%

Ez aztán komoly.

Ez a

ha van a nyuszin sapka az a baj,ha meg nincs,akkor természetesen az.

Egyetértek a normális előttem szólókkal.

Fontos erről kommunikálni,mivel nem egy,hanem két gyereke van.

Mindketten az ő véréből születtetek az apai mellett.

Ezt aláírom,van ez a tipikus kor,amikor nehéz megtalálni pár emberrel a közös hangot,család tagjait okoljuk a siker hiánya miatt.

Én elköltöztem páromhoz,azóta megbecsülést,szeretetet kapok.

Nem bántjuk már egymást.

2019. jún. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!