Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért baj az, ha két különnemü...

Miért baj az, ha két különnemü kamasz egy szobában él?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyat hallottam, hogy két különnemü kamasz "egészségtelen" ha együtt élnek. Miért?

Pl én 19 éves leszek, van egy 16 éves fiú testvérem, egy szobában élünk már kiskorunk óta, mégsincs semmi baj. Egyikünk se érzi rosszul magát. Mégis elkezdtem ezen gondolkozni, hogy miért baj ez, miért egészségtelen ?Akkor most mi is azok vagyunk?

Ha valaki megtudja a barátaim körében, hogy én egy 16 éves kamasszal élek egyszobában akkor fintorognak meg ilyesmi.

Mondjuk én már 5-6 éve kollégiumos vagyok, de nem emiatt, hanem mert bentlakásos iskolába jártam, de akkor sem volt külön szobám, hanem 5 lánnyal kellett osztozkodnom, most fősulin is osztoznom kell. Én már nem is tudnék egyedül szobába lenni, néha igénylem az egyedüllétet, de erre elég sok lehetőség van, nemcsak a szoba.



2019. júl. 23. 22:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%

Ma már normális ha mindenkinek saját szobája van. De régen nagymama, nagypapa, szülők, gyerekek és választottjaik, mind együtt laktak...akkor az volt a normális.

Szerintem nem gond ha neked nem az. Nem kell mások véleményével azonosulnod.

Külömben meg nem mindenki áll úgy anyagilag hogy minden gyereknek saját szobája legyen...

2019. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
28%

"Miért baj az, ha két különnemü kamasz egy szobában él?"

"megkérem a testvéremet, menjen költözzön a nappaliba"


Többek között ezért baj, ha bármilyen nemű testvérek egy szobában laknak.

2019. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!