Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi baja lehet a húgomnak?

Mi baja lehet a húgomnak?

Figyelt kérdés

Mostanság olyan kedvetlen meg szomorú, pedig egy életvidám, mosolygós lány volt. Mikor megkérdeztem tőle, hogy mi a baja, akkor úgymond egyből visszajött a régi énje, de másnap ismét ugyanaz.

Egyébként vannak barátnői, sőt még barátja is van.


Tudom, hogy ezt így ismeretlenül elég nehéz megmondani, de azért na...valakinek csak van valami ötlete.


20/F, húgom 14 éves.



2018. ápr. 14. 18:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szegénynek biztos összetörték a szivét.( Szerintem)
2018. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok és nekem is sokszor elmegy mostanában a kedvem mindentöl :(
2018. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
lehet a suliban piszkálják nekem ettől volt mindig rossz kedvem pedig voltak barátnőim
2018. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik. Hangulatingadozásai vannak.
2018. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ilyen ha a barátjával van?

Mert ha nem, akkor elképzelhető, hogy hiányzik neki. :)

14/L

2018. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kora alapján nyolcadikos, nem lehet, hogy az osztályától való elválás miatt szomorú?
2018. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Ha a barátjával van, akkor szintén újra a régi, szóval elképzelhető, hogy ennyire hiányzik neki.


#6 Igen, erre is gondoltam már, de az a baj, hogy hiába kérdezem meg, nem mond semmit. :/

2018. ápr. 14. 19:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok a nyomás a gyerekeken. Tökéletesen kell teljesíteniük az iskolában, és most már lassan lenyomott egy egész évet, ráfér a nyári pihenés, de addig még ki kell húzni, és sok-sok dogát meg kell írni.


Lehet, hogy nem alszik jól és kimerült.

Lehet, hogy olyan terve van a nyárra, amit nem tud megvalósítani valamilyen okból kifolyólag.

Lehet, hogy a pályaválasztás nyomasztja.


Ki kellene deríteni, tud-e rendesen aludni, illetve enni.


Örülök, hogy törődsz a húgoddal, ez nagyon kedves. Egy jó testvér aranyat ér!!!

2018. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Ami azt illeti, nem alszik valami sokat. Sokszor még éjfélkor is fent van, mert nem tud aludni és 4-kor kel, mert messze van a suli.

Az evéssel szerintem nincs gond.

2018. ápr. 14. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha az osztályával kapcsolatban kérdezel, akkor nem mond semmit?
2018. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!