Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Durva lenne tesomnak visszaadn...

Durva lenne tesomnak visszaadni? Bosszu?

Figyelt kérdés

Ö kisebb.

10 éves.

De attol még értelmes. Nem egyszer megbeszéltük pl ne nyomja ki a tusfürdömet habnak,(a nem sok zsebpenzemen sporolok veszem), szintem a sminkszereket se vàgja tönkre (el is vannak téve).


En nem tudom mi viszi rà ezekre, de màr kiborultam.

Tudja hogy nem szabad, hogy fàj nekem, hogy nincs ràvalom csak ugy stb, de ma is az összes tusfürdöm kinyomta a vizbe. Bögni tudnék attol amennyi fàjdalmat okoz.

Anya meg: tudod, kicsi még tanitani kell stb dumàk.


Azon gondolkodtam ha felnö szant szandekkal vissza fogom adni neki.


Gondolom itt a valaszok majd bocsassak meg, meg vegyek lakatot a szekrenyre es a sajat otthonomat egy kollegiummà alakitsam elzarva mindenem, meg nehogymàr ilyenert sirjak ez a legnagyobb bajom, de en teljes komolyan gondolom hogy visszakapja még.


Vélemény?


2019. júl. 29. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mar annyi idos lesz, hogy visszaadd neki, nem fog mar teged erdekelni.
2019. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Nekem ez "érvágás"màr. Nem egyszer ketszer megesett dolog, ez rendszeres.

Ha nem a tusfürdö, akkor màs. Minden pénzbe kerül. Nem a vacsim eszi meg vagy ilyesmi. Hanem tönkreteszi a dolgaim.

2019. júl. 29. 19:53
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Kiürült tusfürdődbe tegyél étolajat, ha használt az még jobb. Le fog szokni a dolgaidról!

Ettől függetlenül én elzárnám, ahogy a sminkkészletedet is el tudtad tenni.

2019. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Ne hagyd már, hogy egy kis dedós szórakozzon veled.
2019. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
97%
Én teljesen megértelek,mondd meg anyukádnak hogyha nem tudja megnevelni a tesódat(10 éves gyerek már egyáltalán nem kicsi)akkor vegyen neked ő újat,de egyèbként szerintem az sem normális hogy tusfürdőt a zsebpénzedből kell venned
2019. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
34%

Kis szemét módon viselkedik az öcséd, de azért ez: “Bögni tudnék attol amennyi fàjdalmat okoz.” igencsak hiszti. Tusfürdőkről beszélünk!!

Értem én, hogy magadnak veszed stb, de ha ez fájdalom, akkor mi lesz veled később? Ha szerinted ez bosszúért kiált, akkor te is nagyon nagyon nagyon gyerek vagy még, kb.egy szinten az öcséddel.

A bosszú amúgy kicsinyes dolog, szerintem inkább vidd be a szobádba a cuccaidat, tedd be egy szekrénybe, hogy az öcséd ne férhessen hozzá.

2019. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Anya szerint használjam a családit közöset. Ö persze lazàn veszi.
2019. júl. 29. 20:17
 8/51 anonim ***** válasza:
9%

Neked nem vesznek a szüleid tusfürdőt? Az alapszükséglet! Enni adnak?

A zsebpénzedből szoktál ajándékot venni a családtagjaidnak? Hát akkor vegyél neki ajándékba habfürdőt. Bosszú helyett talán inkább a békés egymás mellett élésre kéne törekedni. Ő 10 éves. De attól még értelmes. Te több vagy mint 10. De úgy gondolkozol, mintha kevesebb lennél.

2019. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
63%

"ha felnö szant szandekkal vissza fogom adni neki."

Az a fejlődés csodája lesz, hiszen visszasüllyedsz az ő mostani szintjére.

2019. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
20%
Basszus, egy kisfiúról van szó aki szereti a habot, nem megölte valakidet. Ennyi kiborít, meg fájdalmat okoz? Mi lesz veled ha igazi bajod lesz?
2019. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!