Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesomnak pár napja lett egy...

Tesomnak pár napja lett egy agyrázkodása, de szerintetek miben tudnák neki segíteni? Hogy tudnék neki kedveskedni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hagyod pihenni?
2017. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, otthon van és pihen. Kérdezd meg mit enne, ha nem egy bonyolult étel a kedvence, akár elkészítheted neki te is, közben beszélgettek, meg ilyen tesós dolgok. Fizikailag sokat segíteni nem tudsz, hisz ha fekszik, kipiheni a dolgot, szóval inkább ilyen lelki dolgokban tudsz mellette lenni.
2017. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Segítesz neki nem hagyod hogy házi munkát végezzen csináld meg a kedvenc sütijét nézz vele filmet
2017. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem volt agyrázkódásom, nekem az volt a legnagyobb segítség, hogy csend volt a lakásban. Nem zajongtak, nem hívtak haverokat magukhoz, illetve ha olyan állapotban voltam, akkor hoztak inni,esetleg behozták a pár falat vacsorámat.
2017. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! Az én testvérem még rá is tenne egy lapáttal, és csak azért is idegesítene, ha ilyen helyzetben lennék. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, ő érzi csak, hogy mire lenne szüksége.
2017. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csend, nyugalom vegye körül. A lehető legtöbbet aludjon, pihenjen. Ne végezzen sem megerőltető fizikai, sem szellemi munkát.

Ne számítógépezzen, ne tévézzen, semmiféle képernyőt ne nézzen. Ne vezessen autót.

Hogy ezt pontosan mennyi ideig és mekkora szigorúsággal kell tartani, ez az agyrázkódás súlyosságától függ. Ebben orvos tud csak bármit is mondani.

2017. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!